Epomaker Theory TH80 Pro nasıldır?

Bütçe
2500

aykutsert

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba,
Klavyem bozulduğu için günlerdir 1000-1500 TL civarında klavye aradım fakat istediğim türde bir klavye bulamadım.
Bunun sonucunda bütçemi arttırarak (kredi kartı sağ olsun) EPOMAKER TH80 Pro %75 almayı düşünüyorum.
Birkaç sorum var ve kullanan kişilerden veya bilen kişilerden cevabını almak istiyorum.

• SORU 1
    Sürekli oyun oynadığım ve sessiz olmasını istediğim için Gateron Pro Red switch tercih etmeyi düşünüyorum, switch konusunda düşünceleriniz nelerdir?
  • SORU 2
    Hotswap klavye tercih etme sebebim bozulan Switch'leri değiştirip klavyeyi uzun süre kullanmak, switch'leri nasıl temin edebilirim?
  • SORU 3
    SteelSeries prismcaps keycaps alsam klavyeyle uyumlu olur mu ve hoş bir görüntüsü olur mu?

Teşekkürler.

Merhaba,
Klavyem bozulduğu için günlerdir 1000-1500 TL civarında klavye aradım fakat istediğim türde bir klavye bulamadım.
Bunun sonucunda bütçemi arttırarak (kredi kartı sağ olsun) EPOMAKER TH80 Pro %75 almayı düşünüyorum.
Birkaç sorum var ve kullanan kişilerden veya bilen kişilerden cevabını almak istiyorum.

• soru 1
    Sürekli oyun oynadığım ve sessiz olmasını istediğim için Gateron Pro red Switch tercih etmeyi düşünüyorum, Switch konusunda düşünceleriniz nelerdir?
  • soru 2
    Hotswap klavye tercih etme sebebim bozulan Switch'leri değiştirip klavyeyi uzun süre kullanmak, Switch'leri nasıl temin edebilirim?
  • soru 3
    SteelSeries prismcaps keycaps alsam klavyeyle uyumlu olur mu ve hoş bir görüntüsü olur mu?

Teşekkürler.

Red yerine yellow almanı şiddetle öneririm.

Gateron Switch'leri zaten bozamazsın kolay kolay ayrıca 3/5 pin her Switch'i takabilirsin o klavyeye illa aynı Switch olmasına gerek yok. Canın ister jwick V2 holy panda vs bile takarsın için rahat olsun.

Keycaps alacaksan SteelSeries yerine PBT pudding keycaps almanı öneririm AliExpress'ten vs.

Red yerine yellow almanı şiddetle öneririm.

Gateron Switch'leri zaten bozamazsın kolay kolay ayrıca 3/5 pin her Switch'i takabilirsin o klavyeye illa aynı Switch olmasına gerek yok. Canın ister jwick V2 holy panda vs bile takarsın için rahat olsun.

Keycaps alacaksan SteelSeries yerine PBT pudding keycaps almanı öneririm AliExpress'ten vs.

Neden yellow almalıyım hocam ? Birde bozulan tuşa farklı switch taktığımda sesi değişeceği için farklı switch takmak istemiyorum. Hastalık gibi bir şey bu, sırf o bir tuşun sesinin farklı çıkması yüzünden tüm switchleri tamamen değiştiririm.

Keycaps olarak SteelSeries tercih etme sebebim beyaz olması ve hoş gözükmesi.

Neden yellow almalıyım hocam? Bir de bozulan tuşa farklı Switch taktığımda sesi değişeceği için farklı Switch takmak istemiyorum. Hastalık gibi bir şey bu, sırf o bir tuşun sesinin farklı çıkması yüzünden tüm Switch'leri tamamen değiştiririm.

Keycaps olarak SteelSeries tercih etme sebebim beyaz olması ve hoş gözükmesi.

Beyaz PBT pudding keycaps alabilirsiniz 300 350 TL civarına. Ayrıca yellow Switch şu an Gateron'un en iyi Switch'i bu yüzden onu öneriyorum. 30 40 tanesi 200 250 TL'ye bulunuyor Switch'lerin.

Dosya Ekleri

• th80.jpg
    th80.jpg
    155,2 KB · Görüntüleme: 51

Dosya Ekleri

• th80.png
    th80.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Hocam sizi biraz boğdum gibi ama son bir soru daha sorayım.
Bu klavye altta ki fiyatı gerçekten hak ediyor mu sizce? :D

Birde hocam bu klavyenin ISO Layout versiyonu da varmış. Şuan kullandığım klavye Corsair K60 Pro Low Profile.
Sizce hangisini almalıyım? @MuratTheFounder
EPOMAKER Theory TH80 Pro %75 Hotswap
EPOMAKER Theory TH80 PRO ISO Layout%75 Hot Swap
Bu arada amazondaki satıcının yanlış ürün gönderdiği için bu klavye de aliexpress üzerinden alınması tavsiye etmişti bir kaç kişi

Yeni konular

Geri
Yukarı