Erkek arkadaşa hediye fikri

Hot WHEELS, Model Araba, Yapboz, DVD.

PC si var mı? Ayrıca arkadaş mi sevgili mi?

Yaş? Sigara içiyorsa Zippo. İçmiyorsa güzel kaliteli bir Viski olabilir. Nedense hep sağlığa zararlı hediyeler geldi aklıma direkt.

Yaş? Sigara içiyorsa Zippo. İçmiyorsa güzel kaliteli bir Viski olabilir. Nedense hep sağlığa zararlı hediyeler geldi aklıma direkt.

İyi viskinin sağlığa zararı olur mu efendim. Güzel bir çikolata tabağı yapıp yanında karşılıklı birer duble 18 yıllık viski içseler ömürleri bile uzar.

Onu koklayarak senin bulman lazım parfümeride. Hangisi hoşuna gittiyse al, bu parfümü ondan daha fazla koklayacak birisi varsa sensin.

Ben armani he ile bleu de Channel kullanıyorum bir kokularına bak derim, kız arkadaşlarım hep beğenirdi.

Çoookk teşekkür ederimmmmmmm.

Sigara da içmiyor Alkol de içmiyor o yüzden ilgisini çekmez

Hot Wheels, model araba, yapboz, DVD.

PC'si var mı? Ayrıca arkadaş mi sevgili mi?

Sevgilim Hot Wheels model araba vs hepsini hediye ettim. PC var fakat daha yeni yeniledi.

İyi viskinin sağlığa zararı olur mu efendim. Güzel bir çikolata tabağı yapıp yanında karşılıklı birer duble 18 yıllık viski içseler ömürleri bile uzar.

Bizim ilişkide öyle şeyler bulunmuyor karşılıklı olarak nefret ederiz. Güzel bir hediye fikriymiş ama bize uymuyor teşekkür ederimmmm 🫶

Bizim ilişkide öyle şeyler bulunmuyor karşılıklı olarak nefret ederiz. Güzel bir hediye fikriymiş ama bize uymuyor teşekkür ederimmmm 🫶

O işin esprisiydi ama bir sevgilim bana hediye olarak kişiye özel bir odada film izleyebileceğin ve şarap & peynir tabağı ikram edilen bir mekana götürmüştü Beyoğlu'nda. Notebook filmini izlemiştik.

Parfüm iyi fikir, orijinal ve nispeten pahalı bir parfüm özel hissettirir kişiyi. 3K bütçe ona rahat yeter. Kalanıyla da bir restorana gidebilirsiniz.

O işin esprisiydi ama bir sevgilim bana hediye olarak kişiye özel bir odada film izleyebileceğin ve şarap & peynir tabağı ikram edilen bir mekana götürmüştü Beyoğlu'nda. Notebook filmini izlemiştik.

Parfüm iyi fikir, orijinal ve nispeten pahalı bir parfüm özel hissettirir kişiyi. 3K bütçe ona rahat yeter. Kalanıyla da bir restorana gidebilirsiniz.

Özür dilerim diğerleri ciddi anlamda demiş bende sizi ciddi sandım. Gitmek istediğim bir tane restoran var pahalı bir yer ama yine de götürmek istiyorum belki paramı biriktirip götürebilirim onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı