Ermeni propagandası sonucu Atatürk dizisi Disney+'da değil Fox'ta ücretsiz şekilde yayınlanacak

İki Ermeni lobisi baskısına boyun eğip Türkleri kullanıcısı olarak görmeyen bir platforma da aboneliğinizi yenilerken tekrar düşünün bari.
Sen kendini kullanıcı olarak göstermezsen onlar da seni kullanıcı olarak görmezler. Ülkecek şu suçu başkasına atıp topuklama takıntımızdan, bu rahatlıktan çıkarsak gelişmeye başlarız. Hayır suçlu boyun eğen platform değil. Suçlu o Ermeniler gibi toplanıp baskı kuramayan biz dangalaklarız. Almanya'da milyonlarca Türk varken "dış güçler Türkiye'yi engelliyor eueueue" diyen bizleriz suçlu.

Ermeni soykırımı yapılmıştır diyen partiler / siyasetçiler dahi bu ülkede varken ermeni lobisinin bu tarz hareketlerine şaşırmıyorum. Ayrıca sürekli Atatürk paylaşıp ''onun üstünden prim kasan bazı kişilerin'' bu olaylar karşısında sessiz kalması da ayrı bir olay. Yabancı sayfalar bile Türk etkileşimi peşinde koşmaya başlamışken bu tarz şeylerde sosyal medya üzerinden karşı bir hamle yapmamız gerekiyor.

Geçenlerde de aynı olay olmuştu. Yine burada konusu açıldı, altından da hiçbir şey çıkmadı. Arama çubuğu çalışmıyor şu an, bulsam atardım konuyu. Neyse önemi yok, azıcık arayan bulur zaten başka içerikler.

Koyun gibi güdülmeden önce bir durup düşünün. Haber doğru mu yanlış mı, kaynak nedir mesela?

Ben bu haberi 2-3 saat kadar önce Muhbir adlı twitter hesabında gördüm ve ilk "aha kesin Sosyal'de bunun konusunu açarlar" dedim. O kadar predictible güdülüyorsunuz ki şaşırtmıyor artık. Kendinize bir çekidüzen verin.

Plant4 dostun dediği gibi Disney'den açıklama bekleyin, sonra eleştirinizi yaparsınız.

İki Ermeni lobisi baskısına boyun eğip Türkleri kullanıcısı olarak görmeyen bir platforma da aboneliğinizi yenilerken tekrar düşünün bari.
Bu saatten sonra Disney+ kullananın kendine saygısı yoktur. Bütün film ve dizler dahil, özellikle de Loki'nin 2. sezonunu korsana düşene kadar izlemiyorum 🤙

Ben hala Atatürk ve Ermeni soykırımı arasında ki ilişkiyi anlamadım...
Yok ki zaten :D Reddit'te falan Atatürk'e atılan iftiraları görseniz kanınız donar. Salt Türk düşmanlığından besleniyorlar. Milliyetçi bir insan değilim ama bize karşı ciddi manada ağır bir nefret var.

Zamanında Recep İvedik filmi için Disney+ satın almayı düşünüyordum, alacağım gün de fiyatı zamlanmıştı. İyi ki satın almamışım, sizler de satın almayın. Tepkimizi ancak bu şekilde gösterebiliriz.

Geri
Yukarı