Escape from Tarkov 60 FPS'te sabit kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ForeverShadowTR

Kilopat
Daha fazla  
RAM
G.Skill RipjawsV 16GB 3200mhz CL16 DDR4
Ekran kartı
Gigabyte RTX 3060 GAMING OC 12GB 192Bit
Anakart
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Başlıkta da belirttiğim gibi oyun sanki 60 FPS sabit gibi. V-Sync ayarı açık değil. Oyun ayarlarım düşükte.

4.5K saatim var o örnek verdiğin insanların 15K saati var. O adamların zaten çatır çatır vurması normal. Oyunda FPS etkili evet ben ortalama 70 ile 90 arası oynuyorum ayarlarım LVNDMARK'nın aynısı ilk wipe sürekli öldüm 2. wipe vurmayı öğrendim. Oyun böyle FPS yüksek olsun pat pat vururum olmuyor.
Demek istedigim vurmaları değil. Adamlar hem yayın yapıyorlar hem oyunu full ayarlarda oynuyorlar. Baya akıcı olarak veriyolar yayını. Tabi sistemleri iyidir ancak olay sistemle ilgili değilmiş. Demek istedigim bu. Ben akıcı oynayamıyorum.

Demek istedigim vurmaları değil. Adamlar hem yayın yapıyorlar hem oyunu full ayarlarda oynuyorlar. Baya akıcı olarak veriyolar yayını. Tabi sistemleri iyidir ancak olay sistemle ilgili değilmiş. Demek istedigim bu. Ben akıcı oynayamıyorum.
Akıcı değil sebebi sunucuların çöp olması.

Akşam görüşmek üzere sonuçları atıcam buraya teşekkürler herkese.
@Lejax dostum MSI Afterburner'a girdim fakat buraya neyin kaydını atmam gerekir. Yardımcı olabilir misin rica etsem?
@Lejax dostum MSI Afterburner'a girdim fakat buraya neyin kaydını atmam gerekir. Yardımcı olabilir misin rica etsem?

Son düzenleme:
Akşam görüşmek üzere sonuçları atıcam buraya teşekkürler herkese.
MSI Afterburner'da attığım yerden GPU kullanımını açın. Ardından MSI Afterburner açık bir şekilde oyuna girip oyun içinde ekran görüntüsü atın.
msi.JPG

Sunucu çöp olunca FPS mi etkiliyor?
Sunucların ticket Rate olayı var sunucuları 32 ticket tarkovun bazıların 64 veya 128 ama onlar az, ticket düşük olunca FPS etkiliyor ve oyun akıcı olmuyor. Arkadaşlar ayar yapıyorlar ama onlar fayda etmiyor ama acabaları var bir şey söylemiyorum.

Sunucların ticket Rate olayı var sunucuları 32 ticket tarkovun bazıların 64 veya 128 ama onlar az, ticket düşük olunca FPS etkiliyor ve oyun akıcı olmuyor. Arkadaşlar ayar yapıyorlar ama onlar fayda etmiyor ama acabaları var bir şey söylemiyorum.
Tick rate düşük olduğunda oyun kasıyor olsaydı kimse CS:GO oynayamazdı. Desync olayı çok oluyor ama tick rate'in FPS'le uzaktan yakından ilgisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı