Esenyurt'ta yaşanabilecek mahalleler var mı?

Teşekkürler Esenyurt Devlet Hastanesi var Merkez Ortaokulu'nun orada Beylikdüzü tarafından otobüs vardır umarım oraya.
Otobüs var mı bilmiyorum fakat üst mahallelerden Altınyıldız minibüsüne bin götürüyor meydana, zaten meydana giderken 2 hastaneden geçiyorsun, meydanın hafif ilerisinde de Esenyurt Devlet Hastanesi var. Geri dönmek için ise ters yönde aynı minibüse binebilirsin. Mavi araçlar oluyor 4 numara olanlardan ama tam hatırlamıyorum 4 numara mıydı diye. Zaten meydana gidicem de oradan her türlü ulaşırsın.

Hocam piri reis mahallesi olabilir, çok lüks siteler var.

Teşekkürler.

Otobüs var mı bilmiyorum fakat üst mahallelerden Altınyıldız minibüsüne bin götürüyor meydana, zaten meydana giderken 2 hastaneden geçiyorsun, meydanın hafif ilerisinde de Esenyurt Devlet Hastanesi var. Geri dönmek için ise ters yönde aynı minibüse binebilirsin. Mavi araçlar oluyor 4 numara olanlardan ama tam hatırlamıyorum 4 numara mıydı diye. Zaten meydana gidicem de oradan her türlü ulaşırsın.
Sağol cevapların için.

Mevlana Mahallesi, Piri Reis Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi ve Mehterçeşme Mahallesi en azından alt mahallelere göre çok daha iyi. Zaten Beylikdüzü'nün sınırı olduğu için ve E5'in kenarı olduğu için kaliteli binalar var, yani daha maddi durumu iyi insanlar oturuyor. Yani pek belalı yerler değil.
hocam Akçaburgaz Mh. nasıldır bilginiz varmı

Geri
Yukarı