Eşit ağırlık için meslek önerisi

Öğretmenliği geçtim hukuk neden bitmiş sektör onu anlamadım.
Efendim hukuk daha çok özel sektörde çalışılan bir meslek öncelikle meslekte kadın erkek ayrımı var ki kadınlara daha çok iş veriliyor. Daha sonra deneyim istiyor ki deneyim alana kadar yemek ve yol parası tek veriyorlar. Mezun sayısı çok ama çok fazla. Sanırım bu kadar.

Efendim hukuk daha çok özel sektörde çalışılan bir meslek öncelikle meslekte kadın erkek ayrımı var ki kadınlara daha çok iş veriliyor. Daha sonra deneyim istiyor ki deneyim alana kadar yemek ve yol parası tek veriyorlar. Mezun sayısı çok ama çok fazla. Sanırım bu kadar.

Hakimlik savcılık?

Bunu biliyorum tabii ki ancak bu sene seçim olduğunu hatırlatırım. Düzenin değişmesi olası bir ihtimal. Kaldı ki siz gerçekten avukat olma gayesindeyseniz en kral avukat olursunuz bu ülkede. Aynı şey öğretmenlik için de geçerli. Günümüzde iyi öğretmenlerin çoğu dijitale geçti zaten.
Efendim en kral avukat olmak için güllü bahçelerden geçmiyorsunuz ve sizin gibi torpilim de yok ayrıca seçim var diye her şey mükemmel olucak sanıyorsanız tebrikler !

Hakimlik savcılık?
İş yok.

Gidip Kıbrıs'ta hukuk okursan kötü bir üniversitede tabii herkes sana yol parasi yemek parasi kadar maaş verir.

Efendim en kral avukat olmak için güllü bahçelerden geçmiyorsunuz ve sizin gibi torpilim de yok ayrıca seçim var diye her şey mükemmel olacak sanıyorsanız tebrikler!

İş yok.

Yanlış düşünüyosun dostum :D

Türkiye'de mi çalışmak istiyorsun Yurt Dışında mı? Türkiye ise cevabın hangi şehirde yaşamak istiyorsun.

Geri
Yukarı