Eşit ağırlık önü açık bölümler

Neyı yapmayı sevıyorsan en cok onun onu acıktır kardesım. Yoksa onu acık dıye yapmaktan hoslanmayacagın bır bolum secersen ezıyete donusur.

Birçok alanda istihdamı olan bir meslek. En basitinden her kurulan şirketin muhasebe elemanlarına ihtiyacı var.

Açık Öğretimde daha da az puan istiyor. Girmesi kolay bitirmesi zor bölüm.
Anladım evet tüm para ile ilgili şeyleri içinde kapsıyor. Hocam ben okula gitmek isstiyorum yani üniye fakat nasıl bitirmesi zor? Proje ödevleri falan veriyyorlar "bitirme projesi" gibi bunlar mı zor? Veya bir şirketin 10 yıl boyunca mali gelirini mi hesaplıyoruz? Detaylı anlatır mısınız biliyorsanız.

Anladım evet tüm para ile ilgili şeyleri içinde kapsıyor. Hocam ben okula gitmek istiyorum yani üniversiteye fakat nasıl bitirmesi zor? Proje ödevleri falan veriyyorlar "bitirme projesi" gibi bunlar mı zor? Veya bir şirketin 10 yıl boyunca Mali gelirini mi hesaplıyoruz? Detaylı anlatır mısınız biliyorsanız.
Bitirmesi zordan kastım dersleri zor, ödevler veya hesaplamaların zorluğu size bağlı bir şey. Ama sınavları insanı zorluyor, yani sınavlara çalışmayayım bir şeyler sallarım geçerim diye giriyorsanız kesin kalırsınız.

Bitirmesi zordan kastım dersleri zor, ödevler veya hesaplamaların zorluğu size bağlı bir şey. Ama sınavları insanı zorluyor, yani sınavlara çalışmayayım bir şeyler sallarım geçerim diye giriyorsanız kesin kalırsınız.
Hocam tabii çabalayan derslerine güzel çalışan birisi geçemez mi sınıfı? Yani sizin dediğiniz hiç ders yapmayan gece hayatı yaşayan kişilerin kalacağını ifade ediyor sanırım, derslerin zorluğu illaki halledilir çalışarak bence.

Hocam tabii çabalayan derslerine güzel çalışan birisi geçemez mi sınıfı? Yani sizin dediğiniz hiç ders yapmayan gece hayatı yaşayan kişilerin kalacağını ifade ediyor sanırım, derslerin zorluğu illaki halledilir çalışarak bence.
Öyle tabii ki, çalışırsanız geçersiniz basit.

Geri
Yukarı