Eski iPad cihazlar nasıl değerlendirilebilir?

Phoibos

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i9-13900 | RTX 4090 | AKG k702 | Beyerdynamic DT 880 600ohm | Sennheiser HD 250BT | JDS Labs The Element |
Meslek
VCD
iPad 4 model cihazım var, yıllardır duruyor bir köşede. Dijital çerçeve vs. gibi işlerle değerlendirenler oluyormuş. Bende bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Sizin var mı bu tarz eski cihazlarınızı değerlendirme biçimleriniz ya da fikriniz?

iPad 4 model cihazım var, yıllardır duruyor bir köşede. Dijital çerçeve vs. gibi işlerle değerlendirenler oluyormuş. Bende bir şekilde değerlendirmek istiyorum. Sizin var mı bu tarz eski cihazlarınızı değerlendirme biçimleriniz ya da fikriniz?
Jailbreak yapıp bir sürü şey için kullanabilirsin benim aklıma gelen örneklerden biri çift monitör olarak bilgisayarınız varsa kullanabilirsiniz.

Belki e-book uygulamaları yükleyerek e-book olarak kullanabilirsiniz. Belki daha fazla kitap okumaya teşvik eder. İçinde kitap koleksiyonu vs yapabilirsiniz.

Jailbreak yapıp bir sürü şey için kullanabilirsin benim aklıma gelen örneklerden biri çift monitör olarak bilgisayarınız varsa kullanabilirsiniz.
Evet denenebilir.

Belki e-book uygulamaları yükleyerek e-book olarak kullanabilirsiniz. Belki daha fazla kitap okumaya teşvik eder. İçinde kitap koleksiyonu vs yapabilirsiniz.
Evde o işler için kullandığım bir iPad Air 4 zaten hocam, bu eskiyi bir şekilde değerlendirmek istiyorum.

hocam bende eski bir Ipad mini var. içinde Vlc ve bir tane daha video izleme uygulaması mevcut. bunun dışında Adobe Reader ve Books uygulaması var. internetten indirdiğim dizileri, eğitim videolarını izlemek için kullanıyorum aynı zamanda pdf dosyalarını, e-kitapları falan okumak için kullanıyorum. başka da bir işe yaramaz zaten.

hocam bende eski bir Ipad mini var. içinde Vlc ve bir tane daha video izleme uygulaması mevcut. bunun dışında Adobe Reader ve Books uygulaması var. internetten indirdiğim dizileri, eğitim videolarını izlemek için kullanıyorum aynı zamanda pdf dosyalarını, e-kitapları falan okumak için kullanıyorum. başka da bir işe yaramaz zaten.
Aleti en son kullanalı yıllar oldu. Hala vlc gibi harici appleri destekliyorsa iyi yine

Hocam satın alınanlar bölümünde varsa yüklemek isteyince "bu uygulamanın uyumlu en son surumu yuklensın mı?" şeklinde bir seçenek çıkıyor. Eğer olmuyorsa elinizde iPhone varsa kurmak istediğiniz uygulamayı IPhone'a kurun sonra IPhone'dakı App Store hesabıyla iPad üzerinde giriş yapın. Yukarıdaki yöntemle satın alınanlar kısmından tablete kurabilirsiniz

Neyse, nasıl değerlendirsem diye bir derdim kalmadı sanırım artık 😐

unnamed.jpg

Geri
Yukarı