Eski PC'deki SSD'yi yeni PC'ye taksam sorun olur mu?

Eneshz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 15 senelik falan bir PC'm var içinde SSD var şu anki bilgisayarımda SSD yetmediği için yeni SSD lazım onu yeni bilgisayara taksam çalışır mı, bir sorun olur mu ve anakartima başka SSD takabilir miyim?(ASUS TUF Gaming X570 Plus anakart.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 15 senelik falan bir PC'm var içinde SSD var şu anki bilgisayarımda SSD yetmediği için yeni SSD lazım onu yeni bilgisayara taksam çalışır mı, bir sorun olur mu ve anakartima başka SSD takabilir miyim?(ASUS TUF Gaming X570 Plus anakart.)

Diski formatlayın içinde işletim sistemi olmasın sorun olmaz

Bir sorun olmaz. SSD'nin içinde halihazırda bir işletim sistemi varsa boot menüde ilk SSD nizi seçmeye özen gösterin ve PC açıldığında taktığınız yeni SSD'yi formatlayın ve yeniden biçimlendirin sonrasında kullanabilirsiniz.

Birşey olmaz, işletim sistemi varsa da ilk açılış uzar biraz, sonra normal bir şekilde çalışır, en kötü ekran kartı sürücüsünü kendiniz yüklemeniz gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı