Eskiden güzel bilgisayarımız yoktu ancak oyunlardan keyif alırdık

Hayattan keyif alıyor musun? Bize ne oldu?

10 yıldan fazla süre 2.nesil i3, 4 GB RAM ve SSD'si olmayan bilgisayarda FPS 60ı neredeyse hiç görememiş olsa bile kahkaha ata ata Minecraft, CS:GO ve Team Fortress 2 oynadım. Şu an canavar gibi bilgisayarım var ama bana deseler ki şu anki bilgisayara karşı o zamanlara döneceksin, kabul ederdim

Çünkü eskiden dert ve tasa yoktu, küçüktük tek eğlencemiz oyun oynamak okula gitmekti. Yaş büyüdükçe dertler, sorumluluklar ve ülkenin halini de yavaş yavaş anlamaya başlayınca maalesef hepimiz bu duruma geldik. Küçüklüğümden beri çalıştım kendime bir şeyler almak, bilgisayarımı yükseltmek ve değişik değişik teknolojik alet almak için. Aylık 5 basamaklı maaşlara da ulaştım istediklerimin en iyilerini de aldım fakat hiçbir şey değişmedi hayatın monotonluğu hala devam ediyor ve edecekte. Bu durumlara ayak uydurup adapte olmaktan başka çaremiz yok.

Çünkü sahip olabiliyorsun kolayca, çünkü eskiden oyunlar yeni yeni gelişirken seni hayrete düşürüyordu, çünkü doydun... diye gider.
Küçükken filmlerdeki şeyler hayrete düşürürdü bizi. Şimdi artık doyduk. Yapılabilirliğini, arka planını biliyoruz. Artık şaşırtmıyor. Doyduk.

Büyüdükçe seni mutlu eden şeylerin listesi gittikçe azalıyor. Küçükken tek derdin oyun oynamaktı ve tatlı geliyordu. Şuan da tatlı gelir fakat kafandaki binlerce şeyi silip atamaz. @THE_YORULMAZZZ arkadaşın dediği gibi eskiler güzeldi.

Geri
Yukarı