ESP8266 sürücüsü var mı?

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Selam fotoğrafta CH340C driveri yüklememi istiyor fakat internette öyle bir driver yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20240425_170212.jpg
    IMG_20240425_170212.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 17

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-25 184459.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-25 184459.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 11
Bu elindeki cihaz disklerde görünmez ki içerisine bir kod yükleyip yürütmediğinizde bir şey yapamazsınız. Disklerde görünmesi için ayrı satılan kart okuyucu modül kullanarak içerisine o kartı sizin görmenizi sağlayacak kodu yüklemedikten sonra görünür ancak.

Bu elindeki cihaz disklerde görünmez ki içerisine bir kod yükleyip yürütmediğinizde bir şey yapamazsınız. Disklerde görünmesi için ayrı satılan kart okuyucu modül kullanarak içerisine o kartı sizin görmenizi sağlayacak kodu yüklemedikten sonra görünür ancak.

Kart nereden bulabilirim?

Hem SD kar hem hem de bu geliştirme kartına uygun kart okuyucu modülü almanız lazım. İnternette ya da bazı elektronikçilerde bulunabiliyor. Siz ne için kullanmak istiyorsunuz?

Hem SD kar hem hem de bu geliştirme kartına uygun kart okuyucu modülü almanız lazım. İnternette ya da bazı elektronikçilerde bulunabiliyor. Siz ne için kullanmak istiyorsunuz?

Şimdi ben arkadaşlarımı kandırmak trollemek için jamer yapacağım tabii bilgim olmadığı için beceriksiz im amacım kötü niyet değil ama paylaşmasanız anlarım.

Şimdi ben arkadaşlarımı kandırmak trollemek için jamer yapacağım tabii bilgim olmadığı için beceriksiz im amacım kötü niyet değil ama paylaşmasanız anlarım.

Kusura bakmayın yazım için amacım troll ve jammer nasıl yapıldığını ve aynı Wi-Fi ismini kullanıp Wi-Fi şifresi alındığını öğrenmek tekrar söylüyorum amacım kötü niyet değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı