Estetik için antrenman programı önerisi

snoxyyy

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 1 ay spor salonuna gittim. Orası evimden biraz uzakta olduğu için evde spora geçtim. Bar ve dumbellerim var sağlam bir idman önerirseniz sevinirim. Estetik vücut için. Beslenmeyi ve karın idmanını ben halledeceğim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evde dumbell ile yapabileceğin hareketler belli, 1 ay salona gittiysen iyi kötü biliyorsundur. İnternetten dumbell ile yapılanlara bak temel hareketleri yapacaksın. Omuz,göğüs ve kolunu çalıştırırsın bir şekilde ama sırt ve bacak için çok seçeneğin yok barfix demiri de alırsan iyi olur. Bacak için de squat felan yaparsın dumbeller ile.Formda ve zinde kalmaya odaklan düzenli idmanlar yap biraz temelin oluşsun estetik vücut dediğin olay için para dökmen gerekir...

Merhaba. Yaklaşık 1 ay spor salonuna gittim. Orası evimden biraz uzakta olduğu için evde spora geçtim. Bar ve dumbellerim var sağlam bir idman önerirseniz sevinirim. Estetik vücut için. Beslenmeyi ve karın idmanını ben halledeceğim şimdiden teşekkürler.
Estetik idmanı yok güç, hipertrofi, kondisyon, sürat vs. idmanlar vardır siz yağsız bir hipertrofi istiyorsanız 6-12 tekrar aralığında çalışıp kütlenize göre protein almanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı