Ethernet kablosu ile iki bilgisayar arası dosya aktarımı nasıl yapılır?

Jo-Go

Hectopat
İki bilgisayar arası ethernet kablosu ile dosya aktarmak istiyorum şu videodaki her şeyi yaptım fakat Ağ kısmına girdiğimde bu klasör boş diyor. CMD'den ping attığımda diğer bilgisayarı görüyor onda sıkıntı yokta ortak ağlarda direkt klasör boş diyor ikisinde de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı Sorun bende de var Dukto R6 programını kullanıyorum dosya aktarımı için. Kullandığınız ethernet kablosu Cross kablo mu ?

Yapılır ama meşakatli. IP ayarlarıyla ilgili ayarlar gerekli. Aşağıdaki videoda anlatılmış. W10 için de geçerli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha kolay bir yolu var, bilgisayarlardan birini WİFİ ağına, öbürünü de LAN ile modeme bağlarsan, direkt Network klasöründe görünür birbirine bilgisayarlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı