Ethernet kablosu nasıl saklanır?

301230

Decipat
Yer
???
Modemden odama, 10-15 metrelik bir ethernet kablosuz çekeceğim. Bu kabloları alınca nasıl saklarım? Odam modeme en uzak oda bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrikçiden kablo kanalı alacaksın. Kablo kanalı duvara(veya nereden geçecek ise kablo) oraya yapışır. Kanalın içinden de kablolar geçer. Benim evde öyle.

Halı altı olur, duvar kenarlarındaki tozluk altı boş ise olur, kablo kanalları olur, pencereden pencereye evin dış duvarından olur. Sonuçta yaratıcılık meselesi. Ben TV kablosunun hattını söküp ethernet kablosunu içerisinden geçirmiştim. Sonuçta evin içerisinde kablo gözükmüyordu.

Modemin durduğu yere de bağlı. Mesela bizim modem koridorda duvardaki bir dolapta duruyor. Biz kabloları duvarla tavanın ortak kenarından odaya getiriyoruz. Oradan da aşağı indirip süpürgeliklerin altına saklayıp masanın altına yönlendiriyoruz. Modeminizin durduğu yere bağlı olarak siz de böyle bir şey yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı