Ethernet kablosuyla bağlanılmasına rağmen internet görünmüyor

ankaracaddesiG

Centipat
Yer
Bodrum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GSKILL RIPJAWS DDR4 2x8 RAM-GIGABYTE H610M H DDR4 Anakart-RTX 3050 Eagle-Crucial 500GB P3 M.2 SSD-Intel Core i3 12. Nesil CPU
Ben modemden çok uzak olduğumdan dolayı Ethernet kablosu çektim. 2 aydır iyi bir şekilde kullanıyordum ama bugün sabah bilgisayarı açtığımda internet yoktu. Modemi kapattım açtım Ethernet portunu değiştirdim ama nafile. İşin garip tarafı şu an internet bağlı olmamasına rağmen az da olsa internet kullanabilmem.

İnternet var olarak gözüküyor ama kullanamıyorsan yapacağın şunlar aynısı benim de başıma geldi.
Sağ alttan ağ ve internet ayarları öğesini aç sonra açılan sekmede sol tarafta Ethernet diye bir kısım var oraya gir sağ taraftan bağdaştırıcı seçeneklerini aç oradaki aygıtlardan Ethernet kablosuna sağ tıkla özelliklere bas oradan yapılandır de gelişmiş sekmesine gel özelliklerden Speed & duplex ve 100Mbps Full duplex yap.
Bu dediklerim internet var gözüküyor ama kullanamıyorsan geçerli hiç kabloyu görmüyorsa.
O kısmı bilemiyorum.

İnternet var olarak gözüküyor ama kullanamıyorsan yapacağın şunlar aynısı benim de başıma geldi.
Sağ alttan ağ ve internet ayarları öğesini aç sonra açılan sekmede sol tarafta Ethernet diye bir kısım var oraya gir sağ taraftan bağdaştırıcı seçeneklerini aç oradaki aygıtlardan Ethernet kablosuna sağ tıkla özelliklere bas oradan yapılandır de gelişmiş sekmesine gel özelliklerden Speed & duplex ve 100Mbps Full duplex yap.
Bu dediklerim internet var gözüküyor ama kullanamıyorsan geçerli hiç kabloyu görmüyorsa.
O kısmı bilemiyorum.

Teşekkür ederim ama sorun benden kaynaklıymış. Faturayı ödememişim.:D

Geri
Yukarı