ETS 2 DLC önerileri

eXxx

Picopat
Yer
ZindanAltı
Selam değerli forum üyeleri.

ETS 2 sürekli DLC olmadan oynadım offline şekilde fakat artık online moda giriş yapmak istiyorum. "Road to the Black sea" başta olmak üzere ne önerirsiniz? Sizin en çok keyif aldığınız DLC'ler nelerdir?

Kesinlikle İtalya, Fransa ve İskandinavya DLC'lerini öneririm.
Ama bütün DLC'leri alabiliyorsan çok iyi olur. Bir de Road the Black Sea alıcaksanız Going East de al. Bağlantıyı kurmak için önemli.

Kesinlikle İtalya, Fransa ve iskandinavya DLC'lerini öneririm.
Ama bütün DLC'leri alabiliyorsan çok iyi olur. Bir de road the Black sea alacaksanız going east de al. Bağlantıyı kurmak için önemli.

Aslında tüm "ana" DLC'leri almak daha mantıklı sanırım sonuçta harita DLC'leri değil mi hepsi birbirine bağlı.

Selam değerli forum üyeleri.

ETS 2 sürekli DLC olmadan oynadım offline şekilde fakat artık Online moda giriş yapmak istiyorum. "Road to the Black sea" başta olmak üzere ne önerirsiniz? Sizin en çok keyif aldığınız DLC'ler nelerdir?

Harita paketlarini almanız en mantıklısıdır. Scandinavia, İtalya ve Rusya demiş @Mert096 çok iyi DLC önermiş. İnidirim kasım 25'de başlıyor. Almanı öneririm.

Tüm map DLC'leri güzel alınmalı bence. Bende yaz indiriminde map booster paketini almıştım. Sonbahar indiriminde alabilirsin. Gerisi aksesuar zaten. Keyfine bağlı. He birde yük DLC'leri. Zorlu koşullarda sürmeyi seviyorsan ağır yük DLC'lerini öneririm. 3-5 bir şey zaten.

DLC alınacaksa ilk öncelik harita DLC’leri olmalı. Hepsini almaya çalışın tek tek de olsa. Bunların haricinde ağır yük olması lazım ismi-Special Transport değil-onu almanızı öneririm. Tabii ki Krone ve Schwarzmüller dorse DLC’lerini de öneriyorum.

Tüm map DLC'leri güzel alınmalı bence. Bende yaz indiriminde map booster paketini almıştım. Sonbahar indiriminde alabilirsin. Gerisi aksesuar zaten. Keyfine bağlı. He bir de yük DLC'leri. Zorlu koşullarda sürmeyi seviyorsan ağır yük DLC'lerini öneririm. 3-5 bir şey zaten.

Evet ağır yük kullanmayı seviyorum zaten kafamda haritalar hariç 3-5 DLC daha kafamda var cargo pack trailler vs olsun haritalar toplamda 6 adet mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı