ETS 2 Hız Sınırı Kalkmaması

Swind

Kilopat
Daha fazla  
ETS 2'de kendi tırım olmasına rağmen hız sınırını kaldıramıyorum. Hız sınırı Tik'ini kaldırdığımda otomatik tekrar tik geliyor veya hiç kapatıp açamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MP de sadece Arcade serverinde girerseniz hız sınırı kalkar. Demek istediginiz 110 ise tike bir defa tıklayın ve otoyolda olduğunuza emin olun. Şehir içinde vermiyor o kadar zaten.😉
Ben de işte onu soruyorum, tike bir defa tıkladım, sonra esc'ye basıp oyuna geri döndüğümde tik tekrar işaretleniyor kendi kendine neden ve nasıl olduğunu da bilmiyorum.

MP'de 110 yapmak için yük piyasasından yük almanız lazım serbest çalış da olabilir ama wot işleri yani harici işlerde 90 km geçilmiyor tik olsa da olmasa da.
Hayır hocam. Biz arkadaslarla 1.36 sürümünde ralli yapar gibi giderdik tır boşken. Wot işlerinde max 90 zaten normalde 110 üst limit. İllaki yukunuzun olmasına gerek yok. Bu arada ben daha eski sürümlerden biliyorum. Eğer yenilendiyse söylediklerimi görmezden gelin. 😀
Ben de işte onu soruyorum, tike bir defa tıkladım, sonra esc'ye basıp oyuna geri döndüğümde tik tekrar işaretleniyor kendi kendine neden ve nasıl olduğunu da bilmiyorum.
Tik işaretlenir, o normal. TruckersMp kendine göre ayarlamış. Bende ilk başta kafama takmıştım sonradan anladım. Her oyuna girerken (MP) tiki indirmeniz gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.🙂

Sene oldu 2022 hala ETS 2 online modda hız sınırı bulunuyor. Online mod daha eğlenceli ama şu hız sınırı olayı çok canımı sıkmaya başladı. Bu gidişle single moduna geri döneceğim. Online modda hız sınırı kaldırmanın yöntemi yok belli ki.

Geri
Yukarı