ETS 2 HWID ban çözümü

Bora_Türkiye

Hectopat
Selamlar arkadaşlar ben HWID ban yediğimi düşünüyorum ve çözümü şu şekilde buldum. HDD değiştireceğim Windows kuracağım. Benim 2 tane Steam hesabım var. 1. hesap ve 2. hesap olarak 2'ye ayıralım. 1. hesapda diğer oyunlar+ETS 2(permalı) hesabım var. Yeni alacağım HDD'den 2. hesaba ETS 2 alıp oynamayı düşünüyorum. Fark edilme olasılığım gerçekten hiç yok gibi düşünüyorum. Benim sorum ise şudur ben 1. hesaptan diğer oyunları oynarsam 2. hesaptaki ETS 2'ye perma ban geçer mi? TruckersMP'de hesap silmeyi de kullanacağım hatta Steam'den de oyun silmeyi de kullanacağım. IP ban olsa bile modemi resetlemeyi düşünüyorum. Sizce 2. hesaptan ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HWID ban ne demek bilmiyorum ama normalde bir hesaptan ban yedin ve yeni bir hesap açtın o hesap tespit edilirse sorgusuz sualsiz sana ban atma şansları var ama dersen kaç kişiye böyle bir şey olmuş çok çok azdır belkide hiçtir. Aynı şekilde benim ana hesabımda oyunda perma banlı ban yedikten sonra format filan atmadım hatta modeme reset bile atmadan yeni bir hesap açtım o sırada oyunda indirimdeydi direkt oyunu aldım ve o hesaptan multiplayer girmeye başladım ve herhangi bir sorun yok.

HWID ban ne demek bilmiyorum ama normalde bir hesaptan ban yedin ve yeni bir hesap açtın o hesap tespit edilirse sorgusuz sualsiz sana ban atma şansları var ama dersen kaç kişiye böyle bir şey olmuş çok çok azdır belkide hiçtir. Aynı şekilde benim ana hesabımda oyunda perma banlı ban yedikten sonra format filan atmadım hatta modeme reset bile atmadan yeni bir hesap açtım o sırada oyunda indirimdeydi direkt oyunu aldım ve o hesaptan multiplayer girmeye başladım ve herhangi bir sorun yok.
Donanımsal ban diye geçiyor.

HWID ban ne demek bilmiyorum ama normalde bir hesaptan ban yedin ve yeni bir hesap açtın o hesap tespit edilirse sorgusuz sualsiz sana ban atma şansları var ama dersen kaç kişiye böyle bir şey olmuş çok çok azdır belki de hiçtir. Aynı şekilde benim ana hesabımda oyunda perma banlı ban yedikten sonra format falan atmadım hatta modeme reset bile atmadan yeni bir hesap açtım o sırada oyunda indirimdeydi direkt oyunu aldım ve o hesaptan multiplayer girmeye başladım ve herhangi bir sorun yok.

Bende öyle yaptım fakat yine ban evading yedim bu sefer işimi garantiye almak istiyorum.
Arkadaşlar TruckersMP'nin ban evading diye kuralı var buyüzden söylüyorum bir Türk oyun mod ile hesabını silsen yeni hesap açsan kayıtlarda gözüküyor. Buyüzden yeni HDD alacağım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı