ETS 2 ile alakalı subreddit nasıl geliştirilir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, geçen yıl kendimce bir subreddit fikri bulup geliştirme kararı almıştım.

Fikir ise insanların TruckersMP raporları için YouTube yerine bir subreddit kullanmaya yönlendirmek, çünkü bana daha pratik geliyor. Hedefim ise her 10 raporun 1'inde rapor için r/ETS2Accidents kullanılması ve insanların artık "hakkımda rapor yazılmış mı" diye bu subredditte kendi ID'lerini aratmaları.

Subreddit'in ilk ismi "Idiots on Road"dan esinlenerek "Idiots in ETS 2" yapmıştım fakat TruckersMP yönetimi kanıt yollanırken bu adda bir subun uygun olmadığını belirttiler, bu yüzden orayı kapatıp yeni sub açmam gerekti ve tahmin edebileceğiniz gibi 21 üye sayım 0'a indi. Daha yeni aynı sayıyı yakalayabildim.

Kitleyi arttırmam için neler yapmalıyım?

r/ETS2Accidents:

Merhabalar Turgineer efendi :) eski bir Reddit moderatörü olarak bir kaç tavsiyede bulunabilirim, sayfa içerisinde içerik üretmeye odaklan ve bunu yaparken de ilgilenen kitleye ulaşma imkanın varsa onlara haber vermeye çalış. Bir saatten sonra düzen oluşacaktır, kullanıcılardan haberi duyurmalarını isteyebilir veya diğer büyük subredditlerin sana sponsor olmasını isteyebilirsin Modmail aracılığıyla. Kısaca subreddit içerisinde içerik üret (her şey olabilir) ve paylaşmaya bak. Bu kadar. Bir saatten sonra topluluk oluşur.

@Kaanolovski Crosspost ile diğer subredditlere çaktırmadan reklam yapmayı düşünüyorum fakat her subreddit crossposta izin vermiyor. Bu yüzden iş biraz daha zorlayıcı.

r/Trucksim ETS 2 topluluğu olarak şuan en büyüğü.

@Kaanolovski Crosspost ile diğer subredditlere çaktırmadan reklam yapmayı düşünüyorum fakat her subreddit crossposta izin vermiyor. Bu yüzden iş biraz daha zorlayıcı.

r/Trucksim ETS 2 topluluğu olarak şuan en büyüğü.
Modmail üzerinden ulaşıp durumu bildirmeyi deneyebilirsin.

Geri
Yukarı