ETS 2 Macaristan'da aynı yerde sürekli oyundan atıyor

CommanderEgg

Femtopat
Daha fazla  
Selam ETS 2 oynarken bir sürüşte Macaristan'da bir yere gelince başta oyun bayağı bir kasıyor ve ardından tamamen donup oyundan atıyor. Oyuna geri girdiğimde ise belirli bir yerde başlatıp aynı yere geldiğimde yine kasıyor ve yine aynı şekilde donup herhangi bir hata vermeden oyundan atıyor. Oyun sürümüm 1.46.

Selam ETS 2 oynarken bir sürüşte Macaristan'da bir yere gelince başta oyun bayağı bir kasıyor ve ardından tamamen donup oyundan atıyor. Oyuna geri girdiğimde ise belirli bir yerde başlatıp aynı yere geldiğimde yine kasıyor ve yine aynı şekilde donup herhangi bir hata vermeden oyundan atıyor. Oyun sürümüm 1.46.
Herhangi bir mod kullanıyor musun?

Sistem özellikleriniz nedir?

Sistem özellikleriniz nedir?
Bende bu hatayı yaşıyordum ram kullanımından dolayı idi %100 ram kullanımına kadar çıkıyordu bir yerde donup bir daha da birşey yapamıyordum. Ram upgrade yapıp çözmüştüm. Ram yetersiz olduğundan olabilir diye sordum.
8 gb ram
Intel(R) Core(TM) i5-2410M CPU @ 2.30GHz 2.30 GHz

Herhangi bir mod kullanıyor musun?
10 dan fazla mod kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı