ETS 2 MP 15 dakikada ban yemek

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 5B
Hocam önceden 150 sınırı bile yoktu Save edit her şey serbestti şimdi iyice kısıtladılar.

Hocam eskiden 180 basa basa gidiyorduk her şeyi yapıyorduk böyle adminlerde fazla yoktu sonra 150km oldu orada oyun bozuldu sonra da 110km 10dk gittiğim yeri 30 dakikada gidiyorum artık. Saçmalıktan başka bir şey değil isteyen bassın istemeyen basmasın. Hadi banı verdin eyvallah bu perma olayı çok saçma at süreli banı devam et millet bunun yüzünden kaçtane hesap alıyor. Neymiş 6.perma. Acilen scs MP çıkması lazım o zaman TruckersMP görürüm neler yapcaklar geri gelmeleri için o kadar kişinin.

Açıkçası bu pozisyonda ben de size haksızlık edildiğini düşünenlerdenim. Hatta, aynı kişiler mi bilmiyorum ama bazı TruckersMP Forum adminlerinde de benzer bir "Tanrı kompleksi" var. Forumdaki bir soruna, aslında işe yaramadığı halde "çözüm içeren bir konu başlığı mevcut" gerekçesiyle, benim işe yarayan çözüm önerimi çöpe taşımışlardı.

Ama şurada bazı yorumlara baktığımda, genel olarak TruckersMP'de otoriter adminlere ne kadar ihtiyaç olduğunu da bir daha teyit ettim. 180'le herşeyi yapıyorduk diyen mi dersin, başkasının küfrü hak ettiğine karar verebileceğini düşünenler mi dersin... EU1'de o Calais tarafının ne kadar troll çöp dolu olduğunu, hayatında bir kez TruckerMP oynayan oyuncu bile anlar. Size acemi ya da kalitesiz bir admin denk gelmiş belli ki ama genel olarak şu gördüğünüz oyuncu profilini dizginlemenin başka yolu yok maalesef.

Ben admin olmasın diye bir şey demdim cezasını çeksin oyununa devam etsin dedim bu yazıyı okumuyosunuz galiba. Bir düzen olmak zorunda zaten trolliyenler için.

Yazınızı gayet okudum, baya baya itiraf etmişsiniz işte "180 ile her şeyi yapıyorduk" diye:

Hocam eskiden 180 basa basa gidiyorduk her şeyi yapıyorduk böyle adminlerde fazla yoktu sonra 150km oldu orada oyun bozuldu sonra da 110km 10dk gittiğim yeri 30 dakikada gidiyorum artık. Saçmalıktan başka bir şey değil isteyen bassın istemeyen basmasın. Hadi banı verdin eyvallah bu perma olayı çok saçma at süreli banı devam et millet bunun yüzünden kaçtane hesap alıyor. Neymiş 6.perma. Acilen scs MP çıkması lazım o zaman TruckersMP görürüm neler yapcaklar geri gelmeleri için o kadar kişinin.

Admin olmasın demenize gerek yok ki zaten onu da demeyin bir zahmet. Admin olmazsa, senin de itiraf ettiğin gibi 180'le herşeyi yapan oyuncular oyunu mahveder diyorum. Dediğimin de arkasındayım. O kazaların en büyük sebeplerinden biri 180 ile makas atanlar. Tıpkı gerçek hayat gibi.

Ayrıca permaban uygulamasının nesi saçma? Cezayı göze alan herkes her istediğini yapsın o zaman, cezası bittiğinde hop tekrar başlasın, bu mudur? Siz sanıyor musunuz ki her cezasını çeken akıllanıp trollüğü bırakıyor? Konu sahibinin cezası ağır olmuş ama MP oyunda trollük yapan oyuncu bunda ısrar ediyorsa, o hesabıyla tekrar oynayamasın kardeşim! Hız sınırının gelmiş olmasını da permaban uygulamasını da destekliyorum. Orası bir simülasyon, TIR ile olması gerektiği hızda, olması gerektiği sürede ve sağa sola çarpışan oto gibi çarpmadan gideceksiniz. Yarış oyunu ya da Wreckfest değil bu sonuçta. "180 ile herşeyi yaparsanız" bütün yollarda kaos olur ki mesela Calais'te bu sınırlamalara rağmen oluyor, bir de olmasa siz düşünün gerisini. Yahu bırak makas atmayı falan adamlara diyorsun ki kalabalık şehirlerde tepe lambanı kapat, onu bile yapmaktan aciz ya.

Ha adminlerin çok hassas olması lazım yoksa konu sahibi arkadaş gibi çok mağdur olur o ayrı. Onun hakkını da teslim ettik zaten. Bence burada itiraz sistemi zayıf. Normalde şu ban'a itirazın kabul edilmesi gerekir diye düşünüyorum. Haksız yere kolay perma veren adminlere, oyuncu itirazları kabul edilirse yaptırım olması lazım.

Herkesin görüşü farklı olabilir tabii ama 180 gitmek makas atmak anlamına gelmez ön yargılı konuşuyorsun yol boşsa basar giderim. Ben bundan zevk alıyorum ve kimsenin oyununu bozmuyorum dikkatli sürüyorum. Sizinde ban yediğinizi inanıyorum çünkü yemeyen yok genellikle böyle konuşan oyunu batıran oluyor lafım size değil yanlış anlamayın. Sanki 110km makas atma yasaklandı gibi konuşuyonuz.

Yazınızı gayet okudum, bayağı bayağı itiraf etmişsiniz işte "180 ile her şeyi yapıyorduk" diye:

Admin olmasın demenize gerek yok ki zaten onu da demeyin bir zahmet. Admin olmazsa, senin de itiraf ettiğin gibi 180'le her şeyi yapan oyuncular oyunu mahveder diyorum. Dediğimin de arkasındayım. O kazaların en büyük sebeplerinden biri 180 ile makas atanlar. Tıpkı gerçek hayat gibi.

Ayrıca permaban uygulamasının nesi saçma? Cezayı göze alan herkes her istediğini yapsın o zaman, cezası bittiğinde hop tekrar başlasın, bu mudur? Siz sanıyor musunuz ki her cezasını çeken akıllanıp trollüğü bırakıyor? Konu sahibinin cezası ağır olmuş ama MP oyunda trollük yapan oyuncu bunda ısrar ediyorsa, o hesabıyla tekrar oynayamasın kardeşim! Hız sınırının gelmiş olmasını da permaban uygulamasını da destekliyorum. Orası bir simülasyon, tır ile olması gerektiği hızda, olması gerektiği sürede ve sağa sola çarpışan oto gibi çarpmadan gideceksiniz. Yarış oyunu ya da wreckfest değil bu sonuçta. "180 ile her şeyi yaparsanız" bütün yollarda kaos olur ki mesela Calais'te bu sınırlamalara rağmen oluyor, bir de olmasa siz düşünün gerisini. Yahu bırak makas atmayı falan adamlara diyorsun ki kalabalık şehirlerde tepe lambanı kapat, onu bile yapmaktan aciz ya.

Ha adminlerin çok hassas olması lazım yoksa konu sahibi arkadaş gibi çok mağdur olur o ayrı. Onun hakkını da teslim ettik zaten. Bence burada itiraz sistemi zayıf. Normalde şu Ban'a itirazın kabul edilmesi gerekir diye düşünüyorum. Haksız yere kolay perma veren adminlere, oyuncu itirazları kabul edilirse yaptırım olması lazım.

Son düzenleme:
Aynen aga vallahi bıraktım oyunu artık gram zevk almıyorum.

Truckers MP'de şehir içinde birisi kırmızı ışıkta geçti. Dört yol ağzındaydık. Allah'ına kavuşturdum. bayağı sürüklendi. Tırı, dorsesinin üzerine çıktı. Fotoğrafını çekmiştim, bulamadım. Bulursam atarım :D O da ban yemedi, ben de.

Geri
Yukarı