Çözüldü ETS 2 ProMods Online nasıl girilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

demircay

Kilopat
Makaleler
1
ProMods dosyalarını Belgelerim'de bulunan ETS 2 mods klasörüne attım. Daha sonra oyuna girip modları aktifleştirdim. Aktifleştirdikten sonra oyunu kapatıp Truckers MP Launcher'ıyla oyunu tekrar başlattım. Fakat modlar aktif olmuyor. Aktifleştirmek istediğimdeyse, böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

1688079332782.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hatırladığım kadarıyla ETS 2'nin mods klasörüne attığınız ProMods modlarını oyun için mod yöneticisinden aktifleştirmeyeceksiniz. Mod yöneticisinden aktif olan tüm modları kapatın tekrar deneyin.

ProMods dosyalarını Belgelerim'de bulunan ETS 2 mods klasörüne attım. Daha sonra oyuna girip modları aktifleştirdim. Aktifleştirdikten sonra oyunu kapatıp Truckers MP Launcher'ıyla oyunu tekrar başlattım. Fakat modlar aktif olmuyor. Aktifleştirmek istediğimdeyse, böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1841295

ProMods sunucusuna girdiğinizde zaten ProMods dosyaları otomatik olarak aktiflesiyor.

Hocam hatırladığım kadarıyla ETS 2'nin mods klasörüne attığınız ProMods modlarını oyun için mod yöneticisinden aktifleştirmeyeceksiniz. Mod yöneticisinden aktif olan tüm modları kapatın tekrar deneyin.
Denedim fakat yine olmadı.
ProMods sunucusuna girdiğinizde zaten ProMods dosyaları otomatik olarak aktiflesiyor.
Promods sunucusuna giremiyorum, zaten problem de bu.

Hocam ben dosyaları indirip klasöre attıktan sonra doğrudan TruckersMP üzerinden ProMods'a girebiliyorum. Bir şey aktifleştirmem gerekmiyor. Lütfen dosyaları tekrar indirip bir de bu şekilde dener misiniz?

Hocam ben dosyaları indirip klasöre attıktan sonra doğrudan Truckers MP üzerinden ProMods'a girebiliyorum. Bir şey aktifleştirmem gerekmiyor. Lütfen dosyaları tekrar indirip bir de bu şekilde dener misiniz?
Tüm dosyaları silip tekrar yükledim. Fakat yine aynı. TruckersMP'yi açıp oyuna girdiğimde modsuz sunucuya atıyor.

Eki Görüntüle 1841295

ETS 2'nin bütün harita DLC'lerine sahip olmanız gerekiyor. Eğer sahipseniz ilk önce singleplayerdan girip oradan modları etkinleştirmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı