Çözüldü ETS 2 ".RAR" uzantılı mod nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Bir tane otobüs modu indirdim ama RAR biçiminde, SCS'ye nasıl çevirebilirim ?
Yabancı bir forumdan görerek WinRAR'ı indirdim oradan dosyanın ismini düzenleme kısmından sonundaki .RAR'ı .SCS ile değiştirdim ve dosya SCS olarak gözükmesine rağmen mod yöneticisinde gözükmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Hocam öncelikle modu tekrar indirin ve indirilen RAR dosyasını açın. RAR dosyasının içinde mod dosyası olması lazım. Onu belegelerim/Euro Truck Simulator 2/mods klasörüne atın ve mod yöneticisini tekrar kontrol edin.
Hocam öncelikle modu tekrar indirin ve indirilen RAR dosyasını açın. RAR dosyasının içinde mod dosyası olması lazım. Onu belegelerim/Euro Truck Simulator 2/mods klasörüne atın ve mod yöneticisini tekrar kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şöyle ki sanırım indirdiğim dosya bozuktu, aynı modu yapımcısının sitesinden indirdim dediğiniz gibi RAR dosyasının içinden 2 tane SCS çıkardım mod klasörüne attım ve çalıştı. İlk indirdiğim RAR dosyasının içinde dosya klasörü vardı o yüzden işe yaramadı. Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı