ETS 2'de mouse ile direksiyonu döndürme Forza'da yapılır mı?

• Konuyu başlatan SSQcX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 176

SSQcX

Picopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 770 2 GB
i5 10. nesil 4.2 GHz
8 GB RAM DDR4
M2 SSD
ETS'de mouse sağa sola döndürünce direksiyon dönme olayından bahsediyorum. Köyde dedenin kömürlükten ralli direksiyonuna benzer bir direksiyon buldum, fareyi bir yere tutturup lazeri direksiyona bağlı çubuğa gelecek şekilde tuttursam olur mu? biraz saçma olur ama bir programla falan Forza'ya uyarlamak mümkün mü? Kaliteli direksiyon fiyatları da bana tuzlu geliyor ondan soruyorum.

Birkaç sene önce dediğiniz taktiği başka bir oyunda program ile yapmıştım ama ismini hatırlayamadım. Hatırlarsam yazarım.

ETS'de mouse sağa sola döndürünce direksiyon dönme olayından bahsediyorum. Köyde dedenin kömürlükten ralli direksiyonuna benzer bir direksiyon buldum, fareyi bir yere tutturup lazeri direksiyona bağlı çubuğa gelecek şekilde tuttursam olur mu? Biraz saçma olur ama bir programla falan Forza'ya uyarlamak mümkün mü? Kaliteli direksiyon fiyatları da bana tuzlu geliyor ondan soruyorum.

Hocam dediğiniz şeyi o kadar iyi anladım ki bizzat kendim de yaptım ama hüsran çok deneme yaptım yine hüsran yani bir direksiyon hissayatı alamıyorsunuz Snopy'nin direksiyonları bile kat kat daha iyi geliyor o derece yani direksiyonu parmaklarınızla çevirmeniz gerekiyor yani boşuna zaman kaybı.

@Angarya_messi Aynı olay Assetto Corsa adlı oyunda da oluyor sanırım onu hatırladınız.

Hocam dediğiniz şeyi o kadar iyi anladım ki bizzat kendim de yaptım ama hüsran çok deneme yaptım yine hüsran yani bir direksiyon hissayatı alamıyorsunuz Snopy'nin direksiyonları bile kat kat daha iyi geliyor o derece yani direksiyonu parmaklarınızla çevirmeniz gerekiyor yani boşuna zaman kaybı.

Evet biraz zorlayıcı ve parmakla çevirmeniz gerekiyor derken ne demek istediniz tam anlamadım programın ismini biliyorsanız yazabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı