Etsy'de kalıcı suppend sonra yeni bilgisayarla nasıl girilir?

blacktiger5

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektronik-Bilgisayar-Tamir
Kalıcı suppend olduktan sonra, VDS ile hesap açtım fakat sunucu yavaş oldugundan evimde bir başka bilgisayar var onunla VDS ile açtıgım etsy hesabına girsem suppend olur mu?

Hesap VDS ile açtıgımı,
Bilgisayar farklı kullanacağım.
İnternet aynı kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalıcı suppend olduktan sonra, VDS ile hesap açtım fakat sunucu yavaş oldugundan evimde bir başka bilgisayar var onunla VDS ile açtıgım etsy hesabına girsem suppend olur mu?

Hesap VDS ile açtıgımı,
Bilgisayar farklı kullanacağım.
İnternet aynı kullanacağım.
Konu açılalı bayağı olmuş ama belki gören olur diye yazayım.
Yapabilirsin, internet sağlayıcından statik IP al bir adet. O bilgisayara tanımla ve yalnızca o PC üzerinden işlem yap başka cihaz ile etsy'e girme. IP adresi erişimini dışarıya açıp public hale getir. PC uzak masaüstü ayarlarını da aç. Atıyorum dışarıdasın veya farklı bir yere gitmen gerekti o bilgisayarını getiremiyorsun diyelim uzak masaüstü ile bağlanıp yönetimi yapabilirsin. Ama dışarıdayken PC'yi açık bırakman lazım erişim sağlayabilmen için.

Ben şahsen altunhost'u kullanıyorum. 3 ay oldu şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Bahsettiğin kasma donma gibi bir sorun yaşamadım ama uzak masaüstü bağlantısı olduğu için kendi evimdeki pc gibi direkt gecikmesiz bir bağlantı haliyle sağlayamıyorum ama yine de işimi görüyor. Aşağıdaki sayfada paket-3 olan vds'i kullanıyorum. İçerisinde windows 10 yüklü geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı