Euro Truck Simulator 2 DLC Tavsiyesi

Bekaykzgl

Hectopat
Daha fazla  
Bu paket alınır mı sizce?

Screenshot_20221011-111945_Steam.jpg

DLC'ler Bu kadar pahalanmış mı?
İyi ki zamanında almışım.

@Yeniçocuk normalde haritaları toplu getiriyordu SCS, baktı bu iş iyi para getiriyor. Tek tek ülke olarak çıkarmaya başladı.

Iberia sonrası West balkan çıkarıyor ve ayrı satacak. ETS 2 map booster DLC paketi ATS oyununa göre daha iyi. SCS'nin ATS (ETS'nin Amerika versiyonu) oyununda bütün haritalar tek tek satılıyor.

Oyunu oynamıyorum da demek istediğim, bir Steam incelemesinde görmüştüm. Kullanıcının birisi SCS harita işinden iyi para kaldırıyor demiş ve SCS harita DLC'si çıkardığında da önceden tek DLC'ye yanlış bilmiyorsam 3-5 ülke koyuyormuş ancak sonralardan Italia vb. şeklinde tek tek çıkarmaya başlamış. Kullanıcının yorumu da aynı bu şekildeydi, o zamanlarda da bir DLC içerisinde 3-5 ülke oluyordu.

SCS harita işinden iyi para kaldırıyor, umarım ilerleyen zamanlarda tek tek ülke çıkartıp satmaz.

Oyunu oynamıyorum da demek istediğim, bir Steam incelemesinde görmüştüm. Kullanıcının birisi SCS harita işinden iyi para kaldırıyor demiş ve SCS harita DLC'si çıkardığında da önceden tek DLC'ye yanlış bilmiyorsam 3-5 ülke koyuyormuş ancak sonralardan ıtalia vb. şeklinde tek tek çıkarmaya başlamış. Kullanıcının yorumu da aynı bu şekildeydi, o zamanlarda da bir DLC içerisinde 3-5 ülke oluyordu.

Hocam ben geçen yıl başladım. Eskiden nasıl sattığını kısmı olarak öğrenmek mümkün. Wayback Machine ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı