Oyun Euro Truck ve American Truck Simulator 37,25TL

Zamanında 10 liralara düşüyordu. Steam’de başladı heralde kur üzerinden güncelleme yapmaya.
Steam değil oyun firmaları.

Mesela şu oyuna bakın zamanında 3TL'ye Steam satmıştı. Epic Games'de bedavaya vermişti bir de şimdi ki fiyatına bakın :D

Mesela şu oyuna bakın zamanında 3TL'ye Steam satmıştı. Epic Games'de bedavaya vermişti bir de şimdi ki fiyatına bakın :D
Hatırlıyorum da ben bu oyunu 3 TL'ye satın almıştım. Sonra dandik bir oyun ve zaten oynamayacağım iade mi etsem diyordum iyi ki iade etmemişim.

arkadaşlar base oyunu aldıktan sonra 1 dlc belki 2 alabilirim.Hangilerini önerirsiniz.Base oyun mapiyle bağlantı olması lazımmış dlcşer arasındaki gidip geleyim.Baltık dlc’sini alsam bağlantılı oluyor mu mesela? Veya iskandinavya?

Son düzenleme:
Kütüphanesinde olan herkes şu oyuna olumsuz yorum yapsın kaç yıllık oyun istek listemde dlcler vardı gereksiz fiyat artışı oldu bu ne yaa

Kütüphanesinde olan herkes şu oyuna olumsuz yorum yapsın kaç yıllık oyun istek listemde dlcler vardı gereksiz fiyat artışı oldu bu ne yaa
Tabi şuan da herkes olumsuz yorum yapmak için çabalıyor.
Adamlar 10TL'ye oyunu veriyordu yani sadece 55 cent kazanıyordu. İndirimde 30 TL ve hala inanılmaz düşük bir fiyata veriyorlar daha ne yapsınlar bedava mı versinler.

Tabi şuan da herkes olumsuz yorum yapmak için çabalıyor.
Adamlar 10TL'ye oyunu veriyordu yani sadece 55 cent kazanıyordu. İndirimde 30 TL ve hala inanılmaz düşük bir fiyata veriyorlar daha ne yapsınlar bedava mı vernormal fiyatı kaç oyunun ? Yaparsın
Zam yaparsında 10 yıllık oyun %500 zam yapmak nedir bu oyun için 30 tl bile çok ! Gereksiz bir artış bu sana göre ucuz olabilir steamden sürekli oyun alan biri olarak bu oyun o paralar etmez .....

Zam yaparsında 10 yıllık oyun %500 zam yapmak nedir bu oyun için 30 tl bile çok ! Gereksiz bir artış bu sana göre ucuz olabilir steamden sürekli oyun alan biri olarak bu oyun o paralar etmez .....
Hocam kendinizi oyun yapımcısının yerine koyun. Steam kur politikasını her firmaya sunuyor yani örneğin ETS yapımcılarına diyor ki bu ülkenin ekonomik durumu böyle böyle o yüzden şu fiyattan satarsan daha iyi olur diyor yapımcıda bunu onayladığı için biz yıllardır bu oyunu indirimde 10TL'ye aldık. Ama bir yerden sonra haklı olarak adamlar diyor ki yıllardır aynı parayı alıyoruz artık yeter diyor. Ama buna rağmen hala indirimde 30TL gibi düşük bir rakama alabiliyorsun. Bir de normal fiyatını söylemişsinde zaten eskiden de şimdi de ETS'yi normal kendi fiyatından alanların oranı ne kadardır ki? %10'mu %15 mi?

Hocam kendinizi oyun yapımcısının yerine koyun. Steam kur politikasını her firmaya sunuyor yani örneğin ETS yapımcılarına diyor ki bu ülkenin ekonomik durumu böyle böyle o yüzden şu fiyattan satarsan daha iyi olur diyor yapımcıda bunu onayladığı için biz yıllardır bu oyunu indirimde 10TL'ye aldık. Ama bir yerden sonra haklı olarak adamlar diyor ki yıllardır aynı parayı alıyoruz artık yeter diyor. Ama buna rağmen hala indirimde 30TL gibi düşük bir rakama alabiliyorsun. Bir de normal fiyatını söylemişsinde zaten eskiden de şimdi de ETS'yi normal kendi fiyatından alanların oranı ne kadardır ki? %10'mu %15 mi?

Tabii ki onların yerinede koyuyorum kendimi zaten buradaki olay oyunun fiyatı değil 30 TL hiçbir şey değil burada bahsetmek istediğim dlclerr yapılan aşırı zam. Kaç tane DLC istek listemde duruyordu abartı bir şekilde arttırıldı benim sitemim buna. Basit bir örnek road to the Black sea DLC'sini ve buna benzer birkaç DLC daha alıacaktım 16 TLlere kadar düştü zamanında şu an 40 TL. Diğer DLC'lerin fiyatlarda aynı 3 5 DLC fiyatı 10 yıllık oyun için mantığı aşıyor. Şu an 40 TL'ye ne oyunlar var. Discord'da grup oluşturmuştuk arkadaşlarla 4 5 kişi birlikte alacaktık birden fiyatları fırladı kimse alamıyor kaldık yani 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı