Ev İçin Monitör Dahil 4000-5000 TL PC Önerisi

Sarp Ucer

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Ben evde ailemle kullanabileceğim ve oyunları iyi bir performansla oynayabileceğim monitör dahil 4-5 bin TL'ye bir sistem istiyorum.

sinerji.jpg

Resimdeki gibi bir sistem alabilirsiniz. Gayet en yeni çıkan oyunları bile en az birkaç sene High ve Ultra arası ayarda oynatabilecek bir bilgisayarınız olur.

Eki Görüntüle 456480

Resimdeki gibi bir sistem alabilirsiniz. Gayet en yeni çıkan oyunları bile en az birkaç sene High ve Ultra arası ayarda oynatabilecek bir bilgisayarınız olur.
Sistemin linkini atabilir misiniz?
Eki Görüntüle 456480

Sistemden kulaklık olmadan ses alabilir miyiz

Kulaklık olmadan ses alamazsınız, monitörün veya kasanın hoparlörü yok.

Sistemin linki yok çünkü parçaları ben seçtim hazır sistem değil. Şuradaki sihirbazı kullanarak kendiniz aynı parçaları ya da farklı parçaları seçebilirsiniz. Fakat parça değiştirmek isterseniz forumda sorun ki arkadaşlar yardımcı olsun, fikir versin ki bilmeden kötü bir ürün seçmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı