Evde kedi bakmak zor mu?

• Konuyu başlatan wiitod
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 525

wiitod

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba uzun süredir kedi almak istiyorum fakat babam karşı biraz ama evde kedi olsa yanından ayirmicagindan eminim. Bir yandan tüyü falan zor olur gibi geliyor düşünceleriniz neler?

Hayır değil tabiki
günde 2-3 defa Mamasına suyuna tuvaletine bakarsan max 30-60 dakikanı alır.
geriye kalan dakikalar kedi bedavaya geliyor oyna sev öp :D

Tüy her kedide dökülüyor onun önüne geçmek zor

Selam. Tüy dökme kedinin türüne göre değişebilir? Tüy dökse ne olacak, toplama aparatı var.

2-3 kez mama su koyup, iğrenmeden tuvaletine bakarsan alabilirsin. Benimde ailem karşıydı, zor ikna ettim ama ettim.

Kedi bakmak eve huzur ve mutluluk getirir.

Tüy problemi büyük sıkıntıydı benim için. O tüysüz sfenks kedisi midir nedir onun dışındaki her türde az bile olsa tüy dökülmeleri oluyor.
Onun dışında maması, suyu, kakası ayrı dert. Sağlığına da dikkat etmek lazım.
Ama öte yandan iyi dost oluyor hem mutluluk veriyor insana.

Eğitirim diyorsanız bence sokak kedisi sahiplenin hem bakamayacak falan olursanız, bakmak istemezseniz sokağa bırakma imkanınız olur. Küçükten evcil olan kedileri sokağa bırakınca genelde ölüyorlar.

Cevaplarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak kedi saat 8 saat evde tek kalabilir mi bir de kullanılmayan bir oda var oraya koysam eve gelene kadar sıkıntı olur mu?

Cevaplarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak kedi saat 8 saat evde tek kalabilir mi bir de kullanılmayan bir oda var oraya koysam eve gelene kadar sıkıntı olur mu?

Hocam çalışıyorum ben sabah 8 akşam 6 ya kadar evde yokum uyuyor zaten.

Hocam çalışıyorum ben sabah 8 akşam 6 ya kadar evde yokum uyuyor zaten.
Hocam kediler yalnız kalmayı pek sevmez, geldiğiniz zaman bol bol opusursunuz.

Ben okuldan geldiğim zaman burnumu yüzümü her yerimi yalıyor, merak etmeyin.
Kalacağı yere oyuncak falan alın, ama tuvaletiyle mamasını uzak bir yere koyun

Yeni konular

Geri
Yukarı