Evden çalışmak mümkün müdür?

Ben discord üzerinden yaptım. İlk başta 1 2 kez satmıştık ama bir kere tuttumu sunucu 300 kişi civarina geldi günlük 50 100 tl kar oluyordu genelde. Baya iyi iş ama reklamını yapmak lazım. Şuan sunucu kurucusuyla ortak değilim belki 1k bile olmuştur sunucuları.
Reklam önemli zaten. Ürünün isterse çok iyi olsun reklam olmazsa biraz zor.

Reklam önemli zaten. Ürünün isterse çok iyi olsun reklam olmazsa biraz zor.
Dostum biz robux satıp robloxdan reklamını yaptık sonra mc premium daha bir sürü şey sattık sadece aracı olup kar etmemize ragmen kimse anlamadı. Seçeceğin ürünü iyi Seç zamaninda pet simulator denen oyun aşırı satış yapiyordu robloxdaki. Şimdi disney satarsın aklima gelen.

Çağrı merkezlerinde iş bulmak çok kolay, ama iş bir o kadar zor. Zorluğu ise insanlara tahammül etme kısmı. Üstleriniz şikayetlerinizi dinlemez ve genelde sizi önemsemez. Nitekim sadece bir "kulaklık" olarak görülüyorsunuz ve çıkanın yeri anında dolar. İlk başlarda gidip çalışmak gerekiyor fakat ilk 3 ay sonrasında çoğu şirket (özellikle Turkcell) evden çalışmaya yönlendiriyor. Fakat bu 3 aylık süreyi çok iyi değerlendirmeniz, uyarı almamanız ve her söylenene uymanız lazım. Bol bol ekstra mesaisi oluyor.. Eve geçtikten sonra daha rahat oluyorsunuz.
Eğer çobuk sinirlenen insansanız aklınızdan bile geçmesin bu iş.

Yazılım zaten 2-3 haftada öğreniliyor ve hemen proje yapmaya para kazanmaya başlıyorsun.
Ben 2 saatte öğrenmiştim siz çok yavaşsınız.
(!)

Eğer çobuk sinirlenen insansanız aklınızdan bile geçmesin bu iş.

Ben 2 saatte öğrenmiştim siz çok yavaşsınız.
(!)
1.30 saatte öğrenenler varmış ben şok oldum, çok geri kalmışız. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1.30 saatte öğrenenler varmış ben şok oldum, çok geri kalmışız. 🤣

Hocam 30 dakikalıkta vardır onlarada göz atın.

Geri
Yukarı