Evden kaçtım

Demin ailemle büyük bir sıkıntı yaşadım, evden çıktım dışarıda dolanıyorum. Eve de gitmek istemiyorum ne yapabilirim? Hiçbir fikrim yok. Okuyorum 17 yaşındayım.
Eve geri gelmesem de ne yapabilirim bilmiyorum...
Dostum ne oldu bilmiyorum ama sinirlendiğin zaman tepki vermek,karşılık vermek yerine evden çıkmak yada haklısınız diyip muhattap olmamak en iyi seçenek biraz sakinleş çay,kahve iç kafeye git yada bir pastaneye evine geri dön ya kimseyle konuşma yada düzgün bir şekilde ailen ile tartış konu ne bilmediğim için pek bir şey diyemiyorum.

Demin ailemle büyük bir sıkıntı yaşadım, evden çıktım dışarıda dolanıyorum. Eve de gitmek istemiyorum ne yapabilirim? Hiçbir fikrim yok. Okuyorum 17 yaşındayım.
Eve geri gelmesem de ne yapabilirim bilmiyorum...
aga ben de babamla kavga ettim annemle kavga ettim ama direk evden kaçıyom ben demedim benim babam bilerek bana bulaşıyordu gelip enseme vurup kalk ders çalış diyordu yaz tatili dahil telefon dahi almadı gidip millete amelelik yaparak aldım utanmadan bana oğlum diyor o telefonu da ben aldım diyor sen ailen le ne yaşamış olabilirsin ki evi terk edecek kadar dön eve başını yastığa koy uyu her şeyi unut

Geri
Yukarı