Everest SM-611 Mouse'u Çevirirken Takılma

NeverBackDown

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

15 TL'lik Everest Gaming Mouse'a sahibim. www.vatanbilgisayar.com: Everest Sm-611 Optik Gaming Mouse Siyah - Vatan Bilgisayarwww.vatanbilgisayar.com: Everest Sm-611 Optik Gaming Mouse Siyah - Vatan Bilgisayar

Steelseries Navi Edition Mousepad var. Görünüşü böyle :

F1BA37856EB6EAA7DF88542D2AA35466.jpg

Benim sıkıntım mouseu hızlıca sağa sola çevirince takılmalar yaşıyorum. Aynı sıkıntı Steelseries Kana V2 kullananlarda da varmış. Sanırım optik mouselar renkli zeminlerde sıkıntı çıkarıyor. Steelseries Sensei kullanan bi arkadaşımda bu sıkıntı yoktu.

CS:GO oynarken bu sıkıntı var ve diğer oyunlarda da var.

Yabancı forumlarda şöyle bir konu gördüm fakat tam anlayamadım iyi ingilizce sahibi bir göz atabilirse çok sevinirim. Sanırım bu sıkıntının aynısını yapan gaming mouseları yazmış.
geekhack.org: Mouse Guide 2.0: A list of mice with superior sensors and more.

Edit: Aynı sıkıntıyı tahta zeminde de yapıyor everest mouse.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 TL'ye Gaming Mouse aldığınızı düşünüyorsanız yanılmaktasınız. :) Mouse'a verdiğiniz o para mundar olmuş diyebiliriz sana. :)

Fareyi 2 yıldır kullanıyorum zaten. İlk başlarda sıkıntıyı fark etmemiştim oynadığım oyunlardan dolayı. Son 1.5 yıldır CS:GO oynadığımdan hızlıca sağ sol yapınca mouse takılıyor ve sanki dönmüyor gibi oluyor. İşin ilginç yanı bu sıkıntı 150 TL'lik steelseries kana v2'de yaşayan kişilerin olması.

Sorun Mouse'da %90. Deneyin başka bir Mouse var ise elinizde onu da. Eğer sorun gider ise diğer taktığınız mouse ile yeni bir konu açın bütçenizle beraber, önerelim güzel bir mouse size.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı