EVGA 750 B1 Ses Sorunu!

brkyksknpc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 5 ay önce amazon'dan güç kaynağı aldım ve son zamandır çok gürültü yapıyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor? (Bu sorunun yaşayan çok kullanıcı var.)

Şu EVGA üretimi güç kaynaklarında böyle sorunları çok duymaya başladım. Hatta çok yakın bir arkadaşımda da var bu sorun. Galiba EVGA PSU`larda kronik bir sorun bu.

Şu EVGA üretimi güç kaynaklarında böyle sorunları çok duymaya başladım. Hatta çok yakın bir arkadaşımda da var bu sorun. Galiba EVGA PSU`larda kronik bir sorun bu.

Evga'nın bütün PSU'ları iyi olacak diye bir kaide yok. Aynısı Corsair gibi markalar içinde geçerli. Bu konuda tek istisna Seasonic. Daha kötü PSU'sunu görmedim. B1 modeli Evga PSU'ların kalite standartının en alt tabakasında yer alıyor aynısı Corsair CX içinde geçerli. Sorunu en aza indirgemek için Evga'da GQ ve üstü, Corsair'de RM ve üstü model PSU almalısın.

Amazona mesaj attım ve bana şöyle cevap verdi;
amazon.png

Daha sonra bu mesaj geldi;
amazon.png

Dosya Ekleri

• amazon2.png
    amazon2.png
    24,9 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı