Evga 750 Ti FTW Oyun Testleri

Merhaba. Tripodu alınca kutu açılışında söylediğim testleri yapmaya karar verdim. 1080P 60FPS izlerseniz hepimiz için daha iyi olur. Çünkü ışık pek düzgün değil. Ayrıca olumlu/olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyorum. Video işleyiş tarzı için Recep abiden izin aldım, belirtmenize gerek yok. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@er36po Abi aslında durum pek öyle değil. O videolar düzenlenmiş halde. :D Benim de başıma böyle durumlar geliyor kesiyorum. :D Fakat @Akif kadar değildi. Resmen atlar düşman olmuş. :D Bu arada testler başarılı. Elinize sağlık. :)

Teşekkür ederim. :) Kesme ki ne kesme. Birleştirdiğimde rahat 25 dakikayı buluyor yükleme sürelerinden. Hele de GTA V yüklenirken öldüm öldüm dirildim. Aralarda şarkı söylediğim bile olmuştu. Neyse aramızda kalsın. :D

Witcher 3'te Hardware Cursor ve Nvidia Hairworks dışındaki tüm ayarları tüm seviyelerde test ediyorum. Low, Medium ve High'da epey iyi sonuç alırken, Ultra'da 30 FPS'in altına düşmeye başlıyor oyun. Teşekkürler. :)

Çok güzel bir inceleme olmuş elinize, emeğinize sağlık. Buarada şunu belirtmek istiyorum monitörüm 60 hz. demişsiniz fakat neredeyse şuanki monitörlerin hepsinde 75 hz. desteği bulunmakta( bütün oyunlar içinmi bunu tam bilmiyorum. ) mesela 1360x768 Çözünürlükte monitörün 75 hz'e yükseliyor. Sadece belirtmek istedim. Bu yüzden professionel oyuncularda bu çözünürlükte oynarlar :)

Son düzenleme:
Biliyorum monitörün aynısı bende var. Fakat neredeyse bütün monitörlerde (laptop monitörleri hariç) hepsinde 75 Hz. desteği bulunmakta CS:GO oyununda 1360x768 çözünürlüğe aldığınızda otomatik 75 Hz. olarak alıgılıyor ve bu yüzdende bir çok oyuncu bu çözünürlükte oynuyor :)

Evet olabilir. Mesela ev oyuncusu olan arkadaşım gitti CS:GO için 144 Hz monitör aldı. Şu videoda da bahsettiğim tepkimeden bahsediliyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim bahsetmek istediğim şeyde bu videoda belirtiliyor:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı