Evrenin bir gerçeğini öğrenme şansınız var, neyi öğrenirdiniz?

Paralel evren var mı? Varsa evrenler arası geçiş var mı?
Uzaylılar var mı? İletişime geçebilir miyiz?
Big bang öncesi nasıldı?
Büyük buz çağının etkileri neler oldu?
Neden yaşıyoruz?

"Uzaylılar var mı?" demek yerine "Bizden başka uzaylılar var mı?" desek daha mantıklı olur.

Bizden başka bir gezegende yaşam var mı? Başka yerlerde var mı? İllaha yeşil renkli uzaylı olacak diye bir kaide yok.

Sizden inşallah yakın bir vakitte olumlu bir konu bekliyorum hocam :D.
Nasıl bir konu olduğuna bağlı hocam, belki yarın; belki yarından da yakın dememişler boşuna...
Bizden başka bir gezegende yaşam var mı?
Mikroorganizmalar olduğuna kesin gözüyle bakıyorum, fakat akıllı yaşam formları konusu hala çok belirsiz.

Nasıl bir konu olduğuna bağlı hocam, belki yarın; belki yarından da yakın dememişler boşuna...

Mikroorganizmalar olduğuna kesin gözüyle bakıyorum, fakat akıllı yaşam formları konusu hala çok belirsiz.

İnsanoğlu, çok hızlı geliştiriyor teknolojiyi. Belki 5 sene sonra bu sorularımıza cevap bulacağız kim bilir.

İnsanoğlu, çok hızlı geliştiriyor teknolojiyi. Belki 5 sene sonra bu sorularımıza cevap bulacağız kim bilir.
5 sene biraz ütopik bence ya. Yeni bir hadron çarpıştırıcısı yapılmadan big bang ve öncesine dair bir şey bulmamız pek mümkün değil diye düşünüyorum. Uzaylı konusunda ise elimizde Fermi paradoksu var, üstüne bir şey söylemeye bile gerek yok açıkçası...

Yeni konular

Geri
Yukarı