Çözüldü Excalibur G770 ekran kartı görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bahacprz

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
Ekrna kartı driverları kurulmuyor. Denemediğim şey kalmadı. Dün gece 6 saat uğraştım çözüm bulamadım. Laptop arkadaşımın format atmak istemiyor. Çözüm olmaz ise mecbur atacağız. Forumdaki bütün konulara baktım bütün yolları denedim. Aygıt yöneticisinde ekrna kartı görünmüyor. Sadece HD Graphics görünüyor. Sürücüyü kurarken GeForce Experience hata olarak "NVIDIA GeForce Experience requires an NVIDIA GPU refer to the" hatasını veriyor. Otomatik sürücü yüklemeyi denedim "NVIDIA Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil" hataso,ını veriyor. Çözüm bulunur ise çok iyi olur. İyi forumlar.

Çözüm
BIOS menüsünde çift ekran kartlı laptoplarda hariciyi kapatan bir seçenek var onu kapatınca da aygıt yöneticisinde gözükmüyor hiç. BIOS PC açılırken girilen menü hiç girmediyseniz ayar değişmemiştir muhtemelen bakamnıza gerek yoktur. Ben bir olasılık olarak söyledim.

Arkadaşım hiç girmemiş BIOS'a. Ben yine bir bakarım.
BIOS sıfırlama ile sorunu çözdüm. BIOS kaynaklı sorun varmış.
BIOS menüsünde çift ekran kartlı laptoplarda hariciyi kapatan bir seçenek var onu kapatınca da aygıt yöneticisinde gözükmüyor hiç. BIOS PC açılırken girilen menü hiç girmediyseniz ayar değişmemiştir muhtemelen bakamnıza gerek yoktur. Ben bir olasılık olarak söyledim.

Arkadaşım hiç girmemiş BIOS'a. Ben yine bir bakarım.
BIOS sıfırlama ile sorunu çözdüm. BIOS kaynaklı sorun varmış.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı