F/P 650W PSU önerisi

WhyShy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI Gaming X 1070 Ti 8 GB ve Ryzen 5 5600 sistemim var. Bana ucuz ama kaliteli bir PSU önerir misiniz? 650 veya 750W düşünüyordum ama siz neler önerirsiniz?

Arkadaşlar MSI Gaming X 1070 Ti 8 GB ve Ryzen 5 5600 sistemim var. Bana ucuz ama kaliteli bir PSU önerir misiniz? 650 veya 750W düşünüyordum ama siz neler önerirsiniz?
Bütçeyi tam bilmiyorum ama şunu yollayayım.

Sistemin nedir? 650W fazlasıyla yeterli arkadaşın sistemi için.
FSP en kaliteli PSU markalarından biridir.

FPS kaliteli fakat bu modeli sorunlu dostum bir sürü konusu var sistemim 4060 7500F.

FPS kaliteli fakat bu modeli sorunlu dostum bir sürü konusu var sistemim 4060 7500F.

Coil Whine'dır hocam o hiç bir şey olmaz. Kulaklığı takınca gelmez size zaten ses falan.

Coil Whine'dır hocam o hiçbir şey olmaz. Kulaklığı takınca gelmez size zaten ses falan.

Ben kendi yorumumu söyliyorum cool whine değil sana kısaca söyle tarif edeyim PSU sanki fanların dandik çöp ve çok zorlanıyor bu PSU alınmaz kısaca.

Hocam bütçe nedir? O FSP modelini almayın kendimde kullanıyorum kro milyon sorunlu model bütceyi söyleyin.

Kronik sorunlu model.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı