F/P fare önerisi

Herkes arkadaşa kızmış ama belli ki bütçe önemli değil en önemli şey aldığına değecek olması yani uygun fiyata kaliteli ürün almanın orgazmını yaşamak istiyor. Bu açıdan bence piyasada 2-3K'lık farelerde bulunan 3395 sensörlü ve Kailh Switch'li 1200 liralık Dermoshark N2 ve M3 modelleri F/P'nin kralı.

Herkes arkadaşa kızmış ama belli ki bütçe önemli değil en önemli şey aldığına değecek olması yani uygun fiyata kaliteli ürün almanın orgazmını yaşamak istiyor. Bu açıdan bence piyasada 2-3K'lık farelerde bulunan 3395 sensörlü ve Kailh Switch'li 1200 liralık dermoshark N2 ve M3 modelleri F/P'nin kralı.

Beni aşıyor hocam.

Malzeme kalitesi dandik. @JakerT4 daha detaylı anlatabilir daha dün söyledi hocacığım bana 😍

Jaker hocam öyle demişse doğrudur büyük ihtimal ama detaylıca nedenleri ile yazmışsa linkini atabilir misin ben kendim araştırınca malzeme kalitesine dair olumsuz bir değerlendirme bulamadım.

Ek olarak Razer fare de öneriyoruz insanlara neden özel olarak bu modelde malzeme kalitesi kötü. Razer kendisi üretmiyor mu plastiklerini falan yoksa malzeme derken Switch'leri/skatezleri vs mi kast ediyor.

Zahmet verdiysem kusura bakmayın hocam.

Jaker hocam öyle demişse doğrudur büyük ihtimal ama detaylıca nedenleri ile yazmışsa linkini atabilir misin ben kendim araştırınca malzeme kalitesine dair olumsuz bir değerlendirme bulamadım.

Ek olarak Razer fare de öneriyoruz insanlara neden özel olarak bu modelde malzeme kalitesi kötü. Razer kendisi üretmiyor mu plastiklerini falan yoksa malzeme derken Switch'leri/skatezleri vs mi kast ediyor.
Detaylı yazmadı. "V2 X'in malzemesi dandik" dedi.

Geri
Yukarı