F/P Gaming mouse önerisi

im gone

Decapat
Gamepower bane aldım ve pişman oldum optiği cidden rezalet.
Mouse ani dönüşlerde dönmüyor bile. İade talebinde bulundum, umarım kabul edilir. Ama şimdi de aklımda hiç mouse yok. Maksimum 170 TL olacak şekilde öneri yapabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bloody P93 alabilirsin ama senin yerinde olsam Rival 3 alırdım bende fare alıcam ve parayı topladığım gibi Rival 3 alıp kullanmayı düşünüyorum.

Bloody P93 alabilirsin ama senin yerinde olsam Rival 3 alırdım bende fare alacağım ve parayı topladığım gibi Rival 3 alıp kullanmayı düşünüyorum.

Rival 3 yerine aslında Rival 110 olabilir mi oda güzel gibi yalnız ekipmana ilk defa bu kadar bütçe ayırıyorum çünkü ekipmanın performansı çok etkilediğini fark ettim tabii bu kadar para yağmak garip gelmiyor değil.

Rival 3 yerine aslında Rival 110 olabilir mi oda güzel gibi yalnız ekipmana ilk defa bu kadar bütçe ayırıyorum çünkü ekipmanın performansı çok etkilediğini fark ettim tabii bu kadar para yağmak garip gelmiyor değil.
Rival 110'un plastikleri zamanla düşüyor onu almanızı pek önermiyorum.

Ben bunu aldım (hala gelmedi 3.gündeyim). Tek sıkıntısı kargosu ama güzel incelediğim kadarı ile Rampage Smx-g72 Greedy 4800dpi Rgb Gaming Mouse Oyuncu Mouse - n11.com

Genelde Rampage kötü diyorlar tabii bilmiyorumda uzun ömürlü FPS tarzı oyunlarda performanslı olabilcek mouse lazım tabii dolarda 7 TL her şey acayip pahalı.
Aynen oda alınabilir eline oturuyorsa.
Elim küçük G203'de küçük zaten galiba çift tıklama sorunu varmış G102'de umarum 203 de yoktur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı