F/P Gaming mouse önerisi

Rival 110'un plastikleri zamanla düşüyor onu almanızı pek önermiyorum.
Bunu yaşadınız mı hiç? Ben bir yılı aşkın süredir Rival 110 kullanıyorum ve sürekli bu problemden bahsedildiğini de duyuyorum ama hangi plastikten bahsediliyor anlamadım. Ayrıca hiç göremedim de. Bu problemi gösteren bir fotoğraf koyabilir misiniz rica etsem?

Onun dışında Rival 3 bence şu an alınabilecek en iyi F/P ürünüdür. Yok Rampage yok James Donkey vs. bunlara bakmaya gerek bile yok. Madem aldığınız ürünü berbat optiğinden dolayı beğenmediniz o zaman düzgün optiğe sahip bir fare almalısınız. Rival 3, Rival 110, Logitech G203 alınabilecek fareler arasında. Benim önerim zaten kullanıyor olduğum Rival 110'un biraz daha geliştirilmiş versiyonu olan Rival 3'ü satın almanız yönünde. Zira verilen parayı sonuna kadar hak eden bir fare diye düşünüyorum.

Bunu yaşadınız mı hiç? Ben bir yılı aşkın süredir Rival 110 kullanıyorum ve sürekli bu problemden bahsedildiğini de duyuyorum ama hangi plastikten bahsediliyor anlamadım. Ayrıca hiç göremedim de. Bu problemi gösteren bir fotoğraf koyabilir misiniz rica etsem?

Onun dışında Rival 3 bence şu an alınabilecek en iyi F/P ürünüdür. Yok Rampage yok James Donkey vs. bunlara bakmaya gerek bile yok. Madem aldığınız ürünü berbat optiğinden dolayı beğenmediniz o zaman düzgün optiğe sahip bir fare almalısınız. Rival 3, Rival 110, Logitech G203 alınabilecek fareler arasında. Benim önerim zaten kullanıyor olduğum Rival 110'un biraz daha geliştirilmiş versiyonu olan Rival 3'ü satın almanız yönünde. Zira verilen parayı sonuna kadar hak eden bir fare diye düşünüyorum.

Alabilecek imkanım olsaydı zaten başından beri Rival 110 almayı planlıyordum. Ama artık çok geç artık idare ediyorum şu an Gamepower Bane ile ne kadar hızlı çevirdiğimde optiği okuyamasa bile zaten bu saatten sonra zaten bir şey alabilmem zor. Dolar 7 oldu ve artık Rival 110 almak istiyor olsam bile 250 TL artık oyun hayatım A4 Tech'in ofis Mouse'ları ve Klavyeleri ile geçer ne de olsa üstünde Gaming Mouse diye satılan 100 TL olup ama değeri 20-40 TL eden Mouse'lardan kat kat iyidir herhalde.

Bloody P93 alabilirsin ama senin yerinde olsam Rival 3 alırdım bende fare alıcam ve parayı topladığım gibi Rival 3 alıp kullanmayı düşünüyorum.

Hocam makro atamaları yapıyorum işim gereği aşağı yukarı sağa sola tıklamalar yapmam gerekiyor. A4tech x7 kullanıyorum rival 3e geçmeyi düşünüyorum. Makro konusunda nasıl kolay mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı