F/P hazır PC ve monitör önerisi

Efe Berk1520

Decapat
Daha fazla  
Hazır fiyat performans bir PC ve monitör arıyorum önerilerini bekliyorum. Godot ile oyun kodlama, asesprite opentoonz synfig ile 2D animasyon, blockbench Blender ile 3D modelleme render ve son zamanlarda azalsada oyunlar oynuyorum bilgisayarda bu kadar çok şeyi 11 yıllık laptopta yapabildiğime inanamıyorum ama artık yenilemem gerek.

Hazır fiyat performans bir PC ve monitör arıyorum önerilerini bekliyorum. Godot ile oyun kodlama, asesprite opentoonz synfig ile 2D animasyon, blockbench Blender ile 3D modelleme render ve son zamanlarda azalsada oyunlar oynuyorum bilgisayarda bu kadar çok şeyi 11 yıllık laptopta yapabildiğime inanamıyorum ama artık yenilemem gerek.

Hocam monitor olarak bunu alın kesinlikle bunu alın https://www.hepsiburada.com/lenovo-...siyah-ips-monitor-67b7gacbtk-pm-HBC000059XX6G sistem olarak ne kadar paranız var hocam ne kadar çıkarsınız.

Bütçe?

Hocam yukarıdaki LG monitör mü daha iyidir yoksa bu mu?

Asgari ücret olduğunu düşünürsek 2.elden başka şansın kalmaz.
İkinci elden 4060-5600 sistem bak.
Monitör olarak da Acer VG240YPBIIP 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sıfır temiz bir sistem istiyorum ikinci el önceden almıştık kötü çıkmıştı 2 saniye internete giriyorum (sadece tarayıcı açık) kendini bir anda kapatıyordu o yüzden 2. elde iyi bir deneyimimiz oldaığındansıfır almk istiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı