F/P Mouse pad önerisi

Hocam ne dediğinizi anlamadım benim zaten çok bilgim yok sadece araştırıp incelemelerini görmüştüm dediğiniz şeyi açıklayabilir misiniz?
Yani bir özelliği yok, düz kumaş pad.

Masayı güzelleştirmek veya rahat bir alan dışında çok vasfı yok.

Yani bir özelliği yok, düz kumaş pad.

Masayı güzelleştirmek veya rahat bir alan dışında çok vasfı yok.
ben daha önce hiç araştırmadan yazdığınız gibi masayı güzelleştirmek için alıyordum mousepad'i ancak buna geçtiğimde farkı gördüm ayrıca bazı youtube kanallarında da önermişlerdi ben o yüzden aldım. Bütçe yükselirse tabii ki daha iyisi olabilir. Ancak kesinlikle üzeceğini düşünmüyorum. Çünkü ben de bizzat kullanıyorum..

ben daha önce hiç araştırmadan yazdığınız gibi masayı güzelleştirmek için alıyordum mousepad'i ancak buna geçtiğimde farkı gördüm ayrıca bazı youtube kanallarında da önermişlerdi ben o yüzden aldım. Bütçe yükselirse tabii ki daha iyisi olabilir. Ancak kesinlikle üzeceğini düşünmüyorum. Çünkü ben de bizzat kullanıyorum..
O fiyata daha iyileri var ki ben porgeyi de klasseyi de kullanmış biri olarak söylüyorum.

O fiyata daha iyileri var ki ben porgeyi de klasseyi de kullanmış biri olarak söylüyorum.
klasse daha kaliteli bir kumaşa sahip ancak çok fark yok, ben 30-40 tl veremedim acil lazımdı o yüzden porge aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı