F@tih ağında "internet olmadan bağlı" yazısı

habubulukamistik

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba f@tih ağına bağlanırken 'internet olmadan bağlı' yazısı çıkıyor ve interneti kullanamıyorum başka cihazlarda bu sorun oluşmuyor yardım edebilecek var mıdır?
Cihaz: A52s.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240328_113220_Settings.jpg
    Screenshot_20240328_113220_Settings.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba f@tih ağına bağlanırken 'internet olmadan bağlı' yazısı çıkıyor ve interneti kullanamıyorum başka cihazlarda bu sorun oluşmuyor yardım edebilecek var mıdır?
Cihaz: A52s.
Normalde oturum açmadan kullanamazdınız ama artık oturum açsan da kullanamıyorsun. VPN'ler işe yaramıyor, sanırım öğrencilerin okul ağını kullanmaması için önlem almışlar. Farklı illerdeki arkadaşlarıma sordum onlarda da durum aynı.

Teknolojik bilgisi sıfır sayılacak birisi olarak söyleyim. Önlem vs yok kardeşim.
Son güncelleme yüklenirken kopukluk olduysa hatalı kurulduysa ondan kaynaklı.
Telefonum a12 aylardır bu sorunla savaşıyorum güncelleme öncesi ağda oturum aç diyordu hergün. Sonra da ünlem işareti çıkıyor.
Bak Bi dünya video izledim Bi sürü şey yaptım evdeki modem değişti, başka bir şehirde denedim 1 hafta, yok ne yapsam olmadı.
Samsung uzaktan destek talebiyle sorunu çözdüm.
Ama verileri yedekleyip fabrika ayarlarına döndürüyorlar. Siz oturun onlar halletsin boşuna kafamı patlatmışım.
Kırk bin tane ayar var. Teknik ekip tık tık yapıyor vallahi:)

Geri
Yukarı