F1 2021 "The server is not reachable" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

WessauR

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 16GB (4x4GB) HyperX FURY Black Series 2666mhz
Ekran kartı
MSI Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB)
Anakart
MSI Z170A Gamıng M3
İşlemci
İntel Core İ5 6600K (3,5 Ghz 4 Çekirdek)
1 hafta öncesine kadar oynadığım oyunu 2 gündür oynayamıyorum. Oyunu başlatmaya çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum.
"The server is not reachable. Check your ınternet connection and Click "retry" ın case the problem persist. Click "Next" to open the Support website in the default browser."
Şöyle destek linki veriyor ama tıkladığımda böyle bir sayfa bulunamadı diyor.
Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Oyunu silip tekrar yüklemeyi denedim, Windows 10 son sürümüne kadar güncelledim, ekran kartını güncelledim ama faydası olmadı.

f1 2021 2.PNG

f1 2021.PNG

Aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildin mi ?
1 hafta öncesine kadar oynadığım oyunu 2 gündür oynayamıyorum. Oyunu başlatmaya çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum.
"The server is not reachable. Check your ınternet connection and Click "retry" ın case the problem persist. Click "Next" to open the Support website in the default browser."
Oyunu silip tekrar yüklemeyi denedim, Windows 10 son sürümüne kadar güncelledim, ekran kartını güncelledim ama faydası olmadı.

Eki Görüntüle 1308361
Eki Görüntüle 1308362

Aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildin mi?

"The server is not reachable. Check your ınternet connection and Click "retry" ın case the problem persist. Click "Next" to open the Support web site in the default browser."

Eki Görüntüle 1308361
Eki Görüntüle 1308362

Kankam sorunu buldum;
Next'e bas, sitede çıkan yazıyı oraya yapıştır sorunun çözülecektir.

Geri
Yukarı