F2p Mmo Rpg Tavsiyesi

Oyunbirhobby

Hectopat
Daha fazla  
Yeni çıkmış, f2p olan ve savaş dinamikleri güzel olan bir oyun arıyorum arkadaşlar. Grafikler güzel olmalı. Vindictus tarzında bir oyun arıyorum. :)

Pvp açısından şu anda Tera rakipsiz. Black Desert çıkınca işler değişir mi bilmem. Bu arada Archeage f2p ama pvp de iyi yerlere gelebilmen için patronluk alman gerekiyor ayrıca pvp mekanikleri dönemin gerisinde.

Pvp açısından şu anda Tera rakipsiz. Black Desert çıkınca işler değişir mi bilmem. Bu arada Archeage f2p ama pvp de iyi yerlere gelebilmen için patronluk alman gerekiyor ayrıca pvp mekanikleri dönemin gerisinde.
Pve oynamayı daha çok seviyorum, çok fazla pvp maçlara katılmam canım sıkılmadıkça. Black Desert ne zaman çıkacak ? Ben dün baktım paket halinde satılıyor oyun ayrıca baya pahalı, tam paket 300 TL. :) Türkiye sunucusu da yok sanırım içerisinde. Güzel oyun ama paralı kendileri.

Black Desery F2P olacak diye biliyorum. Archage daha çok sandbox-crafting tarzı bir oyun. Yani illa savaşçı olman gerekmiyor bir yerlere gelmen için. İster çiftçi, tüccar, korsan, savaşçı vesaire olabilirsin bu sebeple özgürlük açısından çok iyi. Patronluk ta doğru hatırlıyorsam 30 TL bir şeydi. Pvp side fena sayılmaz. Senaryosu da idare eder. Bence indir bir dene beğenirsen patronluk alıp devam edersin.

Black Desery F2P olacak diye biliyorum. Archage daha çok sandbox-crafting tarzı bir oyun. Yani illa savaşçı olman gerekmiyor bir yerlere gelmen için. İster çiftçi, tüccar, korsan, savaşçı vesaire olabilirsin bu sebeple özgürlük açısından çok iyi. Patronluk ta doğru hatırlıyorsam 30 TL bir şeydi. Pvp side fena sayılmaz. Senaryosu da idare eder. Bence indir bir dene beğenirsen patronluk alıp devam edersin.
Önerini dikkate alacağım. Haricinde bildiğin böyle non target, oynamak için oyunculuk isteyen bir oyun varsa bakabilirim. Ayrıyeten Türkçe dil desteği olan bir oyuna da ihtiyacım var. Benim için farketmiyor İngilizce veya Türkçe ama işyerinde oyun arayan birisi daha var, Türkçe dil desteği olan bir mmorpg arıyor. Umarım Black Desert f2p olur ancak pek umudum yok. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı