Faça izi pilot olmaya engel mi?

Kolumda kesik izi gayet belirgin. 6-7 yıla geçer mi
Öncelikle faça izi öyle kolay kolay geçmez, gayet belirgin diyorsun üstelik, tıbbi müdahâle olunca ne oluyor bilmiyorum ama olmadan kaç yıl geçerse geçsin, ne kadar belirginliği azalsa da her zaman "ghost" denilen bir iz kalır.

ghost engel midir?

ghost engel midir?
O kısmı bilmiyorum ama faça izi engelse ghost'tan da faça izi olduğu anlaşılır ki ghost'un da içerisinde evreleri vardır a-tip, b-tip, c-tip. a-tip ghost'un ilk hâlidir ve en belirgin olanıdır, bariz anlaşılacak bir iz olduğundan eğer faça izi engelse bu da sana engel olacaktır. B-tip ghost'un orta evresi ve genelde üzerinden uzun zaman geçmiş veya derinin bir şekilde izi biraz engellemiş, blurlamış hâlidir. C-tip ise en son ve en silik evre.

Birkaç faça fotoğrafına baktım tekrardan görece fazla belli değil. Yaparken bunu hiç düşünmemiştim çok pişmanım şimdi.

Birkaç faça fotoğrafına baktım tekrardan görece fazla belli değil. Yaparken bunu hiç düşünmemiştim çok pişmanım şimdi.
derin kesikler ve deriyi yaranların geçme ihtimali az, zaten façanın deriyi yarmama ihtimali yok dokundursan bile parçalıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı