Çözüm Facebook Mesaj ve Bildirim Sesi Gelmeme Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adion

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Lüleburgaz
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gündür yaşadığım sorunun çözümünü size anlatmak istedim. Youtube'da videoların otomatik başlamasını engelleyen bir eklenti olan "Disable HTML5 Autoplay", Facebook'ta mesaj ya da bildirim geldiğinde ses çıkmamasına neden oluyor. Bu yüzden saatlerce cevap alamayan arkadaşlarım oldu. :) Bunu kaldırıp yerine "Nextvid Stopper for YouTube" kurabilirsiniz. Bunda o tür bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. İyi sosyaller. :)

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gündür yaşadığım sorunun çözümünü size anlatmak istedim. YouTube'da videoların otomatik başlamasını engelleyen bir eklenti olan "disable HTML5 autoplay", Facebook'ta mesaj ya da bildirim geldiğinde ses çıkmamasına neden oluyor. Bu yüzden saatlerce cevap alamayan arkadaşlarım oldu. :) bunu kaldırıp yerine "nextvid stopper for YouTube" kurabilirsiniz. Bunda o tür bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. İyi sosyaller. :)

Aynı sorunu bende yaşıyorum, link atsaydın daha kolay çözerdik şimdi nerede aratacağız bizi uğraştıracaksın. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı