FACEIT hakkında sorular

SELAM BEBEK

Centipat
Daha fazla  
FACEIT yeni başladım (3 maç tek attım) fakat bazı sorularım var.

-Takım kaptanlığını devredebiliyor muyuz veya olmak istemediğimizi belirtebiliyor muyuz (yeni başlamama rağmen sürekli bana verdi ve fazla sorumluluk gerektiriyor)

-FACEIT içinde kulanılan chat kodlarını nereden bulabilirim?

-3 maçın hepsinde sürekli her takımda 1 tane smurf oluyor ve bu kişiler takım içindeki herkese fark atıyor bundan kurtulmanın yolu var mı?

Bildiğim üzere kaptanlığı devretme diye bir şey yok, chat kodları dediğin. !Stay !Switch gibi şeylerse.. !switch karşı takımdan başlama, !stay olduğun takımda kalmak için. Hesabın yeniyse smurf gelme olasılığı yüksek hesabını onaylı hesap yapıp smurf gelme ihtimalini düşürebilirsin ayarlarda kimlik onayı var.

FACEIT yeni başladım (3 maç tek attım) fakat bazı sorularım var.

-Takım kaptanlığını devredebiliyor muyuz veya olmak istemediğimizi belirtebiliyor muyuz (yeni başlamama rağmen sürekli bana verdi ve fazla sorumluluk gerektiriyor)

-FACEIT içinde kulanılan chat kodlarını nereden bulabilirim?

-3 maçın hepsinde sürekli her takımda 1 tane smurf oluyor ve bu kişiler takım içindeki herkese fark atıyor bundan kurtulmanın yolu var mı?

• Takım kaptanlığını devredemiyorsun. Kaptan olmak iyi bir şey aslında.
  • Bıçak roundunu kazandıktan sonra takım kaptanı taraf değiştirmek isterse "!switch" veya ".switch", eğer aynı tarafta başlamak isterse "!stay" veya ".stay" yazarak all chatten CT veya T başlayacağına karar verebiliyor.
-Smurf engellemenin yolu FACEIT Plus alıp super match aratabilirsin.

• Takım kaptanlığını devredemiyorsun. Kaptan olmak iyi bir şey aslında.
  • Bıçak roundunu kazandıktan sonra takım kaptanı taraf değiştirmek isterse "!Switch" veya ".Switch", eğer aynı tarafta başlamak isterse "!stay" veya ".stay" yazarak all chatten CT veya t başlayacağına karar verebiliyor.
-Smurf engellemenin yolu FACEIT Plus alıp super match aratabilirsin.

Bildiğim üzere kaptanlığı devretme diye bir şey yok, chat kodları dediğin! Stay! Switch gibi şeylerse! Switch karşı takımdan başlama! Stay olduğun takımda kalmak için. Hesabın yeniyse smurf gelme olasılığı yüksek hesabını onaylı hesap yapıp smurf gelme ihtimalini düşürebilirsin ayarlarda kimlik onayı var.

Yanıtlarınız için teşekkürler. FACEIT Plus aldım bir de kimlik doğrulamasıda yaptım şimdi nasıl super match atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı