FACEIT preimum için 30 maç oynamak mı lazım?

Orge026262

Femtopat
Ben FACEIT'e yeni başladım. Çok trol geldiği için preimum almayı düşünüyorum. Fakat 30 maç atmak gerekiyormuş. Kazanmak mı lazım illa ki?

Ben FACEIT yeni başladım öncelikle preimum alırsam direk oynayabiliyor muyum yoksa kurallarımı var örnek veriyorum 20 maç at açılsın gibi mi?

Burada öyle bir şeyler diyor.

Dosya Ekleri

• image-7.png
    image-7.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Selamlar, premium aldığınızda trollerden kurtulamıyorsunuz, hiç bir şey değişmiyor diyebilirim. Premium sizi o konuda ümitlendirmesin. Görev yapıp puan toplamayı düşünüyorsanız premium alın. Super match de daha adaletli eşleşmeler bulunmasını sağlayan bir sistem ama henüz betada sanırım hala. Yani örneğin; sizin 500 maçınız varsa, takımınıza henüz 30 maç yapmış adam gelmiyor. Sizin maç sayınıza yakın oyuncular geliyor. Ya da siz solo oyun girmişken karşınıza 4'lü 5'li girmiş bir takım gelemiyor vs vs. ama dediğim gibi tam doğru çalışmıyor hala.

Direkt aktif oluyor, sadece super match için 30 maç sınırı var. 30 maç yaptıktan sonra super match de aratabilirsiniz.

Direkt aktif oluyor, sadece super match için 30 maç sınırı var. 30 maç yaptıktan sonra super match de aratabilirsiniz.

Okey kral sen kısaca preimum bile alsan trol gelmeye devam eder diyorsun almayınmı ama öbür türlü daha fazla gelmezmi normal maçta bugün girdim Rus bir eleman mikrofondan osuruk sesi açıyordu preimum alsam en azından böyle insanlar gelmez.

Okey kral sen kısaca preimum bile alsan trol gelmeye devam eder diyorsun almayınmı ama öbür türlü daha fazla gelmezmi normal maçta bugün girdim Rus bir eleman mikrofondan osuruk sesi açıyordu preimum alsam en azından böyle insanlar gelmez.

Premium içinde çok bir şey değişmiyor gibi. Bazen iyi geliyor bazen kötü. Geçen gün gelen adam 1 - 19 oynuyordu :D Toplam hasarı 100'ü geçmedi. Yani biraz şans işi.

Geri
Yukarı