FACEIT'te smurf hesap olup olmadığını nasıl anlaşılır?

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Güven faktörüm kırmızıya döndüğü için FACEIT oynamaya karar vermiştim ve gidip FACEIT Premium aldım. Ligimi Silver attı ve ligimde daplo diye bir oyuncu var. İstatistikleri resimdeki gibi. Steam hesabı da 1 level. Bugün oyunuma gelince smurf olduğunu fark ettim attığı Clutch'lardan ve aldığı killlerden dolayı. Smurf olduğunu düşündüğüm ve bunun yasak olduğunu bildiğim için şikayet etmek istedim ama böyle bir şikayet oluşturmaya çalışınca main hesabının linkini istiyorlar ve elimde öyle bir kanıt yok. Nasıl bir yol izlemeliyim? Sizce yanlış mı düşünüyorum bu kişi smurf olmayabilir mi?

1658257452122.png

1658257716212.png

Smurf'dür hocam raporlayın geçin FACEIT düşünsün böyle şeyleri siz değil.
FACEIT düşünsün diyip geçemiyorum çünkü ligde 1. sırada ve 1. sırada bitirmesi durumunda 18k puan alıyor o da yaklaşık 18 dolara denk geliyor sanırım. Ben 2. olduğum için beni de ilgilendiriyor yani.

FACEIT düşünsün deyip geçemiyorum çünkü ligde 1. sırada ve 1. sırada bitirmesi durumunda 18k puan alıyor o da yaklaşık 18 dolara denk geliyor sanırım. Ben 2. olduğum için beni de ilgilendiriyor yani.

FACEIT sürekli ticket at anca öyle olabilir.

Senden iyi ise 1.olur, yapacak bir şey yok maalesef. Faceit'te smurf hesaptan dolayı ban yiyen birisini henüz görmedim.

Smurf hesap yasak FACEIT'de hatta bunun için report kısmı bile var.
Evet, biliyorum yasak olduğunu. Benim de toplam 5 tane Faceit hesabım var ama kimseyi banlatamazsın. Yapabileceğin tek şey adamın Smurf olduğunu düşünüyorsan Steam profilinden arkadaş listesine girip aynı nick taşıyan birisinin olup olmadığına bakmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı